• Daliban
    1.7k
    Eto odjednom je i RPG promašaj (a kojeg je kolega Haza zaboravio navesti u svom postu), do jučer su se svi pitali kako je i zašto tako kvalitetan igrač završio u Dinamu. 2, 3 lošije tekme i lik je škart.Mali Zeus

    Podsjetit ću da je RPG doveden jer je Koffi pao na liječničkom.

    Meni nije misterij kako je RPG završio u Dinamu i ne mislim da je svemirski brod za Dinamo. Općenito me nervira taj podcjenjivački stav spram Dinama pa da je RPG šatro igrač debelo iznad raznine našeg kluba. To su gluposti, RPG bi trebao biti nekakav standard Dinamovih pojačanja, a idealno bi pojačanja trebala biti i bolja. Činjenica da ne dovodimo igrače razine RPG-a, ili idealno i bolje, je zasluga SD-a kojem glumiš advoakata. Uz dužno poštovanje, ali za koga ti navijaš? Za Marića ili Dinamo?

    Dobar je igrač, pogotovo fizički, ali i dosta visi u ozbiljnijim utakmicama gdje neke mušice s pozicioniranjem više dolaze do izražaja. Protiv manjih HNL klubova to uglavnom pokriva fizikom.

    Što se primjerice Bernauera tiče, meni je 1/1 da je njega dovela ista osoba koja je dovela i Mmaeea. Lijepo igraju loptom i to je otprilike to. U redu, Mmaee je fizički impozantniji, ali koncentracija, inicijativa i zalaganje 0 bodova. Dovedeni su zato što lijepo dodaju, a za obranu kog boli k.
  • Orc123
    8.1k
    Pa i ajmo analizirati igrace...Max, Kaneko nisu peomasaji, dali su veliki obol prosle sezone, Max daje i ove.....Sosa i Halil jesu, Mika je bezveze otpisan, Hoxa i Rpg su dobri potezi, Ogi jos nit smedi nit mirise, nema stete ako se ne dokaze do zime....ovaj prijelazni rok cemo ocjenjivati sljedece godine....
  • Blueshadow86
    1.7k
    Znači, izgleda da ni danas ništa od novog trenera... Čime se pregovara uopće? Golubom pismonošom?
  • jakov1
    142
    odrađivao Šimić uz sabotažu Perasice i ostala 2 fikusa iz Upraveemilperska

    Da su ga bar sabotirali malo bolje kad je prepustio Rijeci osovinu ekipe koja nam je skroz uzela prvenstvo. Zamisli, njemu Pasalic, Jankovic, Fruk i Ivanovic nisu bili dosta dobri, a jedan Mihajlicenko je. Ali sta je je, odluke je donosio brzo da emilperska ne mora dugo cekati.

    Nitko se na dovodenju igraca nije proslavio, inace bi svako ljeto pratili transfere sportskih direktora, a ne samo igraca i trenera. Glupo je predbacivati Maricu da nije doveo nekog boljeg jer nemas pojma tko je sve bio raspoloziv i kakve su okolnosti na trzistu. Malo manje glupo, ali i dalje glupo, je predbacivati promasaje. Jbt klubovi daju 100 milijuna eura za igraca pa ispadne rupa, a ti ocekujes garanciju da ce Mbuku biti isplativ.

    Maric je doveo RPG-a, po meni je to dovoljno za dobru ocjenu za cijelu sezonu jer je napravio nesto sto dugo nismo vidjeli, pravog kapitalca od pojacanja koji moze odmah u prvih 11 (drugo pitanje je zasto je Jakir i dalje gurao Ristovskog).
  • Haza
    4.7k

    Da bi mogao biti uvjeren u svoj post, moraš znati koga je sve kao skaut Marić preporučio do službenog imenovanja za SD.
    Netko je prošle sezone doveo onaj škart, dal' Šimić, dal' Marić, dal' Perasica, ali neku ulogu je očito morao imati prošli prijelazni rok i Marić. Nije on došao na poziciju SD-a bez da prethodno valjda nije nešto pokazao, napravio.
    Neka ostane još godinu dana, pet godina, nemam protiv njega ništa osobno. Ali definitivno on mora imati oko sebe ljude, koji imaju iskustvo, za sada mu je jedini iskusni skaut Marko Vukelić zv. Bimbo (guglaj tko je on).
  • IvanS
    169
    Dajte ostavite se procjene sposobnosti sportskog direktora i toga da su baš sva pojačanja "trube".

    Igra nam je bila katastrofa žešća i to ne samo zadnjih par kola. Sada je samo došlo na naplatu ono što se nije dobro radilo.

    Prema tim lošim kritikama radu SD-a i većini igrača ispada da su igrači Slaven Belupa odjednom preporođeni, Hajdukovi su sada igračine i sl.
    Neozbiljni su ovdje većina komentara.

    Ispada da su Durdov, Kalik (oba igrala krila protiv nas), Melnjak na desnom beku, mali onaj Hrgović i sl. sada zvijezde i da je to pravi put???
    Daj se smirite.

    Jednostavno, vratili smo u život skoro pola lige. Platio je trener i on i je tu najodgovorniji. Točka!

    Jamčim da će novi trener čuda raditi s istim ovim rosterom igrača!

    Nemam ništa protiv Jakira, ali za lošu igru ne jednog-dva igrača nego cijele ekipe i to u nizu utakmica, samo i isključivo trener snosi odgovornost!

    Uprava je reagirala smjenom trenera, dovesti će drugog a taj drugi ima opravdati povjerenje i vratiti igru i vjeru igračima. Rezultati će doći sami po sebi.
  • Mali Zeus
    13.2k
    Meni nije misterij kako je RPG završio u Dinamu i ne mislim da je svemirski brod za Dinamo. Općenito me nervira taj podcjenjivački stav spram Dinama pa da je RPG šatro igrač debelo iznad raznine našeg kluba. To su gluposti, RPG bi trebao biti nekakav standard Dinamovih pojačanja, a idealno bi pojačanja trebala biti i bolja. Činjenica da ne dovodimo igrače razine RPG-a, ili idealno i bolje, je zasluga SD-a kojem glumiš advoakata. Uz dužno poštovanje, ali za koga ti navijaš? Za Marića ili Dinamo?Daliban

    Nemoj ti meni te fore prodavati molim te za kog navijam, da ti ne kažem i nešto gore. Ne glumim ja nikome advokata. Ne mislim da je RPG svemirski brod za Dinamo, govorim kaj se ovdje pisalo, a kaj se piše nakon Bayerna i Belupa.. A da je pojačanje, apsolutno jest.
    Ti glumiš tu nekog stručnjaka iz fotelje koji je sve odmah procijenio, a to da je ista osoba dovela Mmaea i Bernauera samo nagađaš tj. tak ti se čini na temelju nečega.
    Samo sam htio reći da svi loši transferi su Marićevi jer eto ti pouzdano znaš da je on to sređivao prije nego je postao SD, a dobri transferi su od nekog drugog.
  • Mali Zeus
    13.2k
    Jeličić je sprdat MMAe poceo nakon nas Zone. Da nisi ga naveo, ne bi ni znao da ga se dotakao..emilperska

    Tvoj post je bio samo primjer.
  • ZGWest
    569
    Mislim da je krajnje vrijeme da se ova tema zaključa.
  • Daliban
    1.7k
    Nemoj ti meni te fore prodavati molim te za kog navijam, da ti ne kažem i nešto gore. Ne glumim ja nikome advokata. Ne mislim da je RPG svemirski brod za Dinamo, govorim kaj se ovdje pisalo, a kaj se piše nakon Bayerna i Belupa.. Ti glumiš tu nekog stručnjaka iz fotelje koji je sve odmah procijenio, a to da je ista osoba dovela Mmaea i Bernauera samo nagađaš tj. tak ti se čini na temelju nečega.
    Samo sam htio reći da svi loši transferi su Marićevi jer eto ti pouzdano znaš da je on to sređivao prije nego je postao SD, a dobri transferi su od nekog drugog.
    Mali Zeus

    Ma glumite advokate. Sve ove rasprave su toliko ideologizirane s jedne strane da to nije normalno.

    Što se RPG-a tiče, pisao sam i protiv Qarabaga da je bio kriminalan. Nije to posljedica Bayerna i Belupa. Pisao sam i za Mmaeea da visi protiv Istre i Šibenika. Normalno da se sad naveliko piše i priča o tim stvarima kad smo počeli primati golove na konto tih grešaka. Upale su više u fokus.
  • Purgeri
    826
    Ova tema je dovoljno teška za čitat i bez da se stalno ne ponavljaju stvari koje su već odavno objavljene, kao ovaj Schira
  • Mali Zeus
    13.2k
    Ma glumite advokate. Sve ove rasprave su toliko ideologizirane s jedne strane da to nije normalno.Daliban

    Ma sve super. Mi glumimo advokate, a ti si ekspert za sve. :up: :ok:
    Od skautinga, preko transfera do procjene pojačanja, pardon prinova. Vjerojatno ti je i nogometna taktika jaka strana, dapače.
  • Lihtmašinac
    189

    S tim da ipak valja dodati da bi stoperi i defenziva bekova ziher bolje izgledali da se u zadnjim tekmama centralna veza bolje zatvarala i da nam ofenzivne vedete Bati i Bruno ne strajkaju toliko u fazi obrane.

    Ono kako su nam Karabah i Bavarci s lakocom prolazili kroz sredinu bilo je dijelom bolno za gledat. Cudi me da se to na ovom forumu dosad gotovo pa uopce nije tematziralo.
  • Kia pride
    53
    Sopa Sopa Sopa :pray:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.