• mali M
    5.2k
    ja bi igračima rekao da je novi trener dopeljan i da će ih preuzeti nakon Banjola, ali da će u tajnosti pogledati utakmicu tko mu odgovara od ovog kadra.. Pa neka pobjede 10:0 :lol:
  • Nino Bule
    13.8k
    Maric je dobio svoj mandat u petom mjesecu ili kad vec, crta mu se podvlaci na kraju sezone, sve ostalo su baljezganja i uvođenje kaosa u klub.
  • Mali Zeus
    13.2k
    Maric je dobio svoj mandat u petom mjesecu ili kad vec, crta mu se podvlaci na kraju sezone, sve ostalo su baljezganja i uvođenje kaosa u klub.Nino Bule

    Upravo to, da ne govorim da su neki igrači već proglašeni promašajima i to zbog krize koja je uzdrmala cijeli klub. Eto odjednom je i RPG promašaj (a kojeg je kolega Haza zaboravio navesti u svom postu), do jučer su se svi pitali kako je i zašto tako kvalitetan igrač završio u Dinamu. 2, 3 lošije tekme i lik je škart.
  • Nino Bule
    13.8k


    Naravno, nit su najbolji nakon 5 dobrih utakmica niti najlošiji nakon 5 loših, nadam se da se tako i u klubu razmišlja i da baš nitko u trenutnom kadru koji su u rotaciji nije otpisan jer nema zašto bit
  • sport
    3.3k
    Maric je dobio svoj mandat u petom mjesecu ili kad vec
    19.03.2024.
  • Mali Zeus
    13.2k
    Naravno, nit su najbolji nakon 5 dobrih utakmica niti najlošiji nakon 5 loših, nadam se da se tako i u klubu razmišlja i da baš nitko u trenutnom kadru koji su u rotaciji nije otpisan jer nema zašto bitNino Bule

    Ono sralo od Jeličića kaže da je Mmae spustio čarape i glumi Ramosa i sad imaš ovdje ekipu koja govori da se tip ponaša ko Bob Marley i prešetava se po terenu. Pa koga vi ljudi slušate, zbrojite se. Lik je odigrao loše, al to ne znači da se iz pojačanja preko noći pretvorio u famoznu 'prinovu'.
  • Nino Bule
    13.8k

    Tad je bio v.d. nakon izbora dok novo vodstvo ne odluči sta dalje, mislim da je bar mjesec dana prošlo dok nije potvrđen ko stalni
  • superhik
    11.1k
    Bjelica zapratio Miletićku na OnlyFans
  • Lihtmašinac
    187

    Lajkao komentar ne zbog kritike Marica, o kojem cu suditi nakon sta vidim kojeg ce trenera dovesti i kako se igraci koje je on potpisao snalaze pod vecim strucnjakom od Jakira.

    Slazem se u potpunosti s rijecima:
    Nismo doveli pojačanje par godina (...)
    Bjelica kao trener, definitivno nije pokazao nos za dovođenje igrača, a bojim se da će htjeti neke svoje želje ostvarivati u Dinamu, to mu ne bi dopustio.
    Imamo posla, ne samo oko trenera, jer mi u klubu očigledno imamo škart skautsku službu.

    Naknadno cu dodati da se ovo s pojacanjima moze jos preokrenuti i moze ispasti da smo ih bome doveli: Ako RPG uhvati konstantu u kvalitetnim nastupima i Mmaee iskoristi potencijale koje ima, mogli bi to biti veliki koraci naprijed. Ovo sve ostalo sta je doslo u zadnje vrijeme nije totalni odron, ali bome nije ni kvaliteta za ozbiljniju momcad u Ligi prvaka.
  • Orc123
    8.1k
    Ajmo cur tko je u klub doveo Cabraju, Kastratija, Atienwena, Drmica, Puljica, Stefulja, Jurica, Atu, Leskovica, Andrijasevica, Brkljacu, Menala, Spikica isto mozemo ubrojiti a bome i na Bulatu i ako ga prodamo skoro pa necemo nista zaraditi......da ne nabrajam dalje jer ih ima cijelo krdo!

    Ovaj prijelazni rok ocjenjivati u faking 9mj. Je zlocesto i neprostojno....tu sam blag sa epitetima. Trenurno nam Baturina izgleda ko junior a Petko ko amater, Sucic ko reprezentativac Malte a Misic ko kapetan veterana.

    O cemu pricamo? Mnogi igraci su dosli kasno, igrali malo...kako da ocjenjujem te igrace u eri Jakirovica kad lik vrtio jedne te iste igrace a igru nam sveo na infividualne poteze i ostavio momcad u rasulu!
  • SjevernaStrana
    1.8k
    Tako je, ajmo loše transfere opravdavati lošim transferima i sigurno ćemo krenuti naprijed
  • Haza
    4.7k
    Čak i da idemo teorijom Nino Bule i forumaša koji isto razmišljaju, da treba Mariću dati vremena.
    Koja je uloga Marka Vukelića u klubu, Mamićeve podguzne muhe, koji koliko ja znam i dalje ima bitnu ulogu, te je on osobno, barem se tako hvali, dogovorio transfer Bočkaja u Tursku za 850 tis eura, koji je propao zbog ozljede Bočkaja.
    Koji su to uspjesi naše skaut službe, tko sve radi u njoj, osim Dabca.
    Mi smo postali legija polovnih stranaca, to nikad nije bio identitet kluba, najveće uspjehe smo imali s domaćim igračima. Stranac mora biti bomba, perverzija, kao nekad Cufre, Soudani, Fernandes, Tonel i slični.
    Ali neću spamati temu.
    Nadam se Bjelici, iako s njim se mijenja paradigma kluba.
    Uloga Marića će biti bitno umanjena, a ego Bjelice će udarati u plafon plavog salona. Međutim, to je trenutno najbolja opcija.
  • austrijanac
    4.1k
    Marić je imao svoje prste u prošlogodišnjim transferima također.
    I ne treba od toga bježat kao vrag od tamjana.

    Odlučili smo dat priliku čovjeku i sudit ćemo ga na kraju sezone.

    A sad in dat podršku u odluci, kakva god ona bila.
  • Orc123
    8.1k
    koje lose transfere srce ti ljubim? Maric je SD od 3mj, dovodio je igrace ovaj peijelazni rok! Kako ces u 9mj ocijeniti prijelazni rok?

    Pa koliko tebi trenurno vrijedi Baturina sa svojim izvedbama? Sucic, Petko? Koliko vrijede? Kako ti izgleda momcad? Pa mi smo u raspalođ stanju i ides takav ocjenjivati decke koji su dosli? Oni bi trebali sada povuc? Gdje ti je igra, trener? Daj molim te....
  • emilperska
    5.7k

    Jeličić je sprdat MMAe poceo nakon nas Zone. Da nisi ga naveo, ne bi ni znao da ga se dotakao..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.