• Gelipter
    3.7k
    Ako je nama ovako teško čekati, zamislimo samo kako je tek njima četvorici i još moraju smišljati beksrajne gluposti samo kako bi zadobili našu pozornost, a onda za njih tek slijedi ono najgore: kad se objavi ime kojeg nisu apsolutno niti naslučivali i po kojem, nadajmo se, neće moći prekomjerno granatirati svojim tendencioznim i zločestim člancima. :fear:
  • emilperska
    5.7k
    ja sam profilnu pripremio, pa šta bude budewolfgang14
    Moja će ostat taman i da on ne bude novi.


    Makar uvjeren sam da je on taj..
  • Svakiclanjebitan
    21
    Kada ove komentare čitam... bude teško...svi bi htjeli biti prvi u informaciji. Koliko vas je kupilo karte za Banjole ?!? Meni najdraži transparent boysa: Nedamo da potoneš! Ljudi dragi, tu smo da pjevamo, dajemo im podršku, trenutno je za šamaranje zvijezda, ali nemojmo na prvom testu ove uprave uništavati ono što je najbitnije, a to je demokracija. Svi smo jedno, svi smo kao prsta dva jedne ruke. Gdje ste bili kad je bila liga za bedaka uz svo iskustvo i veza koruptivne mreže. Izborili ste se za demokraciju i nemojte ju uništavati. Trener kao trener za ovu ekipu bi trebao biti samo pomoć u Ligi prvaka, ovaj tim bi HNL trebao sam dobiti, ali igrači moraju znati za koga igraju...Stojim uz Tebe kada je bilo teško, kada je teško i kada će biti teško!
  • Olmic
    3.7k
    Navodno nas odbio conceicao ili kako se vec pise s ponduom od 2 milje po sezoni pise VL
  • Zagi
    7.7k
    Dajte lovu Favreu i ide novih 10 godina debelih krava.
  • BPAM
    97
    Kaže Jutarnji da Zeko finišira Bjelicu.
  • Jos-Optimus
    2.2k
    Možda je Vjeran Simunić
  • Neron53
    621
    Jel se itko sjetio Šimunića? :)
  • Peškaman
    4.4k
    Pa iste te SN-i su objavili da su kontaktirali Bjelicu i da im je osobno rekao da ga iz Dinama nisu kontaktirali :lol:

    Palac gore za kontaktiranje S. Conceicao-a, ukoliko je istina.
  • Neron53
    621
    Jebe malo matematika novinare.
    Bjelica se ne odrice milijuna da prihvati nasu ponudu nego placenog dopusta.
    Sada hladi jaja za milijune a kod nas bi , za ne previse manju cifru, ta ista jaja morao dobro tegliti.
  • LaznjakProsineckog
    789
    Ne i ne. Mislim na mladu ekipu Marić, Milić, ovi u upravi/skupštini, između ostalog i Sanjin. Zašto izvlačiš bezveze, lijepo sam napisao prekjučer šta sam čuo. Uostalom svejedno mi je, moji favoriti su Bjelica i Terzić. Ne bi volio stranca nikako. Eto.
  • Sibirski plavac
    1.8k
    uglavnom istina je da Zajec želi Bjelicu, a Marić+Sanjin i ekipa žele strancaLaznjakProsineckog

    Ako je stranac neki anonimus bez previše uspjeha u karijeri onda apsolutno treba krenuti po Nenada, ali po mom mišljenju ako je u pitanju neki kvalitetan stranac sa dost dobrim CV-om, e onda mi ima smisla i jedna i druga opcija.
  • Mr Anderson
    8.2k
    Možda je Vjeran SimunićJos-Optimus

    Jebi ga, preuzeo je Gradiće neki dan. Zakasnili smo.
  • Zg123
    319
    Conceicao, Terzic, Schmidt, Favre itd su samo nasi mokri snovi. Nema sanse da bi oni ikad dosli u Dinamo, niti imamo finacijske uvjete za njih, niti nam je infrastruktura kao ni liga primamljiva. To su vise klase trenera za nas koji pripadaju u ligi 5.

    Ocekujem uskoro imenovanja Bjelkana ili nekog solidnog stranca.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.