• GOAT
    1.3k
    nedokazanog treneraMaksim Maksimirski

    Danas je receno da se trazi trener sa sto boljim CV-om
  • MolonLabe
    406
    Gledao sam jucer neki dokumentarac kako su u Sj.Koreji namamili najpoznatiju glumicu iz J.Koreje na neki poslovni sastanak i onda ju oteli. Zena snimila brdo filmova za koje je scenarij napisao veliki vođa. Nakon pun k godina uspjela pobjeci iz drzave.

    Uprava na avion u Tursku i dogovorite sastanak s Mourinhom.
  • Lihtmašinac
    191

    ...a od bundesligaskih faca sam ja imenom jos spomenuo i Luciena Favrea i Pala Dardaija. S tim da sam pritom mislio na tip trenera koji ima njihove karakteristike (disciplina, jasna takticka vizija, karizmaticnost, uspjesno uklapanje mladjih igraca itd.), ne nuzno njih.

    Ali generalno mislim da nema smisla vjerovati da ce nam doci tako neko veliko, medijski razglaseno ime. Meni je donekle bizarno da RTL Danas malo prije sasvim ozbiljno spominje Edina Terzica kao stvarnog kandidata. Dobro je to za imidz kluba, ali osobno mi ipak malo fali vjere u takvo ime, sorry. Mislim da vise smisla od ozbiljnog vjerovanja kod bundesligaskih velicina ima nadanje. Onda ce odusevljenje biti vece, ako fakat i stigne tako netko tko je odusevljavao rasprodane njemacke stadione i imao uspjeha u toliko renomiranoj ligi, a razocaranje ce biti manje, ako ne dodje :cool:

    Al, kakgod bilo, meni ce biti ok i ako, umjesto nekog iz Njemacke, dodje netko iz Spanjolske, Danske il Francuske, samo da ima ozbiljne reference, autoritet i da se ne uci na Dinamu.
  • Kristijan992
    310
    Ako je neko dokazano strano ime, morat ćemo visjeti kod Fabrizija Romana, a ne Ničote i ekipe
  • Maxova dijagonala
    361
    Svi mi koji kažemo da je Terzić nerealan ipak u sebi imamo dozu nade u takav scenarij
  • Str1nger Bell
    1.3k
    kako su u Sj.Koreji namamili najpoznatiju glumicu iz J.Koreje na neki poslovni sastanak i onda ju oteli. Zena snimila brdo filmova za koje je scenarij napisao veliki vođa.MolonLabe

    Mozda decki s Knežije rade na otmici Terzića.
  • emreli21
    54
    to bi bilo savršeno, ali zvuči previše nerealno. čak ni nemam dozu nade u takav scenarij :)
  • Neron53
    621
    Zasto bi bilo nerealno? Financijski vjerojatno nije nerealno ako su nam financije glavni kamen spoticanja oko njegovog dolaska.
  • Minken Bojna
    8
    Krećemo ispočetka sa mlaćenjem prazne slame, ajmo biti strpljivi još malo, na kraju dati podršku tko god to bio a pohvale i pokude na račun novog trenera i onih koji su ga izabrali kada dođe vrijeme za to.
  • ElDorado
    184
    Nabrajanhe imena nema nikakvog smisla jer je izabranik ionako vec u bubnju. Svaka čast klubu da na kraju ništa nije procurilo i tako treba biti. Zamjeram samo da odmah nije rečeno ono što je Pop corn napisao danas pa bi sve traume oko hnl rotacija, a koje su jos potencirali musavi novinari, bile izbjegnute. Jos malo strpljenja i puno vjere!!!
  • Maxova dijagonala
    361
    kad imaš toliko informacija ajde reci ko je da se ne patimo više
  • emilperska
    5.7k
    Zadivljen sam kako Ničota, Olivari, Lesi i Tironi nemaju nikakvu informaciju..
    Ili je ne smiju objavit, to im je vjv još gore (Bjelica).
  • ElDorado
    184
    ok prihvacam tvoj sarkazam ali vjeruj da nisam nista izmisljao i da su ti izvori do sada bili pouzdani. Eto za Mazzarija sam napisao dan prije objave na portalima. Ali ok pogrijesio sam i nisam trebao vjerovati a sve zbog nervoze i straha koji se stvarao.
  • wolfgang14
    1.6k
    ja sam profilnu pripremio, pa šta bude bude
  • Jaro
    7.4k
    Kad se ponovo spominje Terzic, navodno mu nisu ni Milan ni Dinamo opcije jer ceka Everton. Danas je potvrdjena kupnja Evertona i novi vlasnici ce sigurno puno uloziti u momcad i trenera te je sasvim realno da bi mogao Terzic tamo s bitnom ulogom u formiranju cijele sportske politike...
    Ali, meni je drago da se takve opcije uopce spominju kao smjer i visine koje klub gadja...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.