• tp1997
    411
    Taj nije baš nikakav relevantan uspjeh ostvario
  • Dinamovapriča
    70
    Drago mi je da su se strasti smirile i da više nema nepotrebnih komentara. Svi smo nestrpljivi i čekamo novog trenera, bolje da je tako nego da se napravi greška. Trebamo bit podrška klubu i sportskom sektoru, znaju šta rade i na kraju će sve to dobro završiti.
  • FrodoJePurger
    119
    Da ponovimo za one kojima se ne da čitati sve poruke. Ne tražimo rotacijskog HNL trenera nego neko kvalitetno ime, zato još nije bilo objave novog trenera i zato objave još "uskoro" neće biti.
  • Droljo
    8.1k
    Ja nebi bjelicu. Tj. ne želim nikoga tko je već vodio dinamo. Moramo jednom probati nešto novo. Sad je idealna prilika.
  • Orc123
    8.1k
    Kolko sam ja shvatio da se peglaju zavrsni detalji tako da vjerojatno samo ime oni koji trebaju znati, znaju.
  • CastAway1986
    1.5k
    Nisam ni rekao da je ostvario neki uspjeh samo sam ga spomenuo kao slobodnog s tog famoznog francuskog tržišta
  • Maxova dijagonala
    361
    Trener kapitalac se ne može dogovorit u 3 dana.
    Nažalost nije Dinamo Real Madrid
    Uvjeren sam da već u subotu imamo novog trenera
  • Blueshadow86
    1.7k
    Pozdrav svima! Novi sam ovdje, citam vas vec godinama i odlucio sam se danas registrirat jer me ova tema zabavila pa evo u tom smjeru malo sale ,smirite se svi. Nenad Bjelica sutra na predstavljanju. Ako ne bude tako,slobodno me banirajte..Guest1986

    Čisto da ne prođe ispod radara ovaj jučerašnji upis Nostradamusa.
  • Maximo
    523


    "Već u subotu" :lol:



    Više sam za ovu opciju da bude danas...iako po najavama teško
  • Droljo
    8.1k
    Trener kapitalac se ne može dogovorit u 3 danaMaxova dijagonala

    Zašto? Ako postoji obostrana zainteresiranost detalji se ispeglaju u jednom danu...
  • Maxova dijagonala
    361
    mislio sam do utakmice sa loksom.
    Krivo sam se izrazio
  • NitkoBitan
    17.6k
    Bit ce novi trener do utakmice sa Lokomotivom. Na Maksimiru naravno puna podrska novom treneru i idemo vidjet kaj nam je spremio. Sok terapija i mozda uzimamo skalp i Monacu.

    A poslije Monaca reprezentativna pauza koja nam sjeda u pravi trenutak. 2 tjedna za vidjet treneru sta i kako. Poslije reprezentativne pauze nam dolaze 2 europska gostovanja u razmaku od 2 tjedna na kojima racunamo na bodove.
  • Maxova dijagonala
    361
    a što ako taj potencijalni trener ima ugovor sa nekim drugim ili se ne želi lako odreć plaće od bivšeg kluba?
    Ne brinite se uvjeren sam da neće bit nijedan hnl trener mislim da je prošlo doba Jakira,Sopića,Krznara na klupi i pojačanja poput Štefulja,Jurića,Čabraje itd...
  • Neka Ti
    0
    Igrao za Bilbao i za Real, učio od Mourinha.
  • Maxova dijagonala
    361
    takvo razmišljanje je jedino ispravno.
    Optimizam a ne nekakva kolektivna šizofrenija
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.