• tp1997
    411
    Potpuno vjerujem kolegi Pop cornu, takva komunikacija je stvarno bila potrebna da se umire živci i strahovi

    Ali, u cijeloj priči mi nisu jasni Ničota, Olivari itd...ako se zna da se u klubu ne razmatraju HNL treneri, i to sada očito znamo i mi na Zoni, tko su onda ti "izvori bliski klubu" koji njima dojavljuju da će biti Sopić, Jovićević...
  • Krizy
    43.5k
    https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/hnl/klubovi/dinamo/dinamu-treba-gattuso-a-definitivno-im-ne-treba-streber-kakav-je-upravo-stigao-u-zagreb-15504888

    Kada nemaš informacije tko će i kakav će biti novi trener Dinama, pišeš o tome kakav mu trener ne treba. I to iz drugog sporta :lol:
  • Paggini
    21.1k
    "Neslužbeni izvori bliski klubu" je samo analogija za "bio sam na cugi koju sam platio liku koji radi ili zna nekog tko radi u Dinamu i on mi je rekao sta misli tko ce biti"
  • ruicosta
    168


    Baš sam čitao, svaka cast sportskima...uspjeli su zaroniti ispod dna ionako nistih standarda sportskog "novinarstva" u RH.

    Ovaj novi kontigent osnovnoškolaca u redakciji je još bolji od starog, stasalog za vrijeme pandemije.
  • Jaki991
    133
    Bilo tko tko nece forsirat 4231 sa petkom koji nije špica
  • ruicosta
    168


    prije kupovao sam hrenovku u pan peku kod pimpeka pa mi je baba rekla....
  • Omake
    2.7k
    zna li možda vrli novinar sportskih tko su Trener i GM Boston Celticsa? Sve se bacilo u multitasking stručnjake a inteligencija ovisna o anegdotama.
  • ElDorado
    184
    klasicno sranje. Prva tri pasusa istina i onda zadnji izmisljotina
  • puxigadjurdja
    1.6k
    a jedan eminentni forumaš im je čak zaprijetio da si moraju dat otkaze ako ne bude novi trener tu. A imao je do sad s njima strpljenja.
  • Maxova dijagonala
    361
    Dajte ljudi kakvi Sopići,Krznari,Čabraje...da ih Dinamo stvarno želi oni bi već pripremali ekipu za Banjolu i Lokomotivu.
    Just chill
  • E46
    694
    Pa nema tih izvora
  • ElDorado
    184
    Ček onda je Pop corn ipak....
  • Jollyroger1986
    19
    Poštovani,

    od samog početka praćenja Zone Dinamo primijetio sam da ovdje postoji ogromna količina forumaša koji su obožavatelji lika i djela neprežaljenog im bivšeg trenera Dinama Nenada Bjelice, te imam osjećaj da oni više navijaju za svog Nenada Bjelicu nego za Dinamo Zagreb.
    S obzirom da je moje osobno mišljenje o gospodinu Nenadu Bjelici, kao osobi i nogometnom djelatniku, takvo da smatram da ne zaslužuje tu čast da bude glavni trener Dinama iz Zagreba, i kamo sreće da nikada nije ni bio i nadam se da nikada više neće ni biti, molio bih administratore Zone Dinamo da me trajno blokiraju s ovog foruma jer više ne mogu gledati i čitati postove o navedenom, i ne želim i ne mogu više biti dio forumaške zajednice koja ga u velikoj većini obožava.
    Od sada pa zauvijek napuštam i tribinu Zapad i vraćam se na Sjever.
    Moj favorit je gospodin Igor Bišćan i nadam se da će u skoroj budućnosti opet postati glavni trener i sjesti na klupu našeg Dinama.

    Lijep pozdrav,

    Dinamo Svetinja
    Uprave i igrači prolaze, ostajemo samo Dinamo i mi!
    MCOIS
  • Paggini
    21.1k
    Lik sastavio proglas :lol:
  • Maxova dijagonala
    361
    dobio si like zbog zasdnje recenice.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.