• Dragon1Warrior123
    3.3k
    Btw. random pitanje. Na kojoj Areni je HNL?
  • Crusades1986
    12.2k
    Nije na Areni, MAX Sport
  • Ero
    962
    u BiH je na areni
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    Sad sam i ja skužio, hvala... Taman sam mislio da cu napokon moc normalno gledat HNL na tv-u :rofl:
  • Danko
    1.1k

    Ak misliš na prijenose hnla - max sport 1
    Ak misliš na emisiju studio super sport hnl - nemoj to sranje gledat ( isto max sport 1)
  • Peškaman
    4.3k

    AS 3 u BiH. Hnl
    A kup nema prijenosa osim Max Sporta
  • Bosskovitz
    11.8k
    Ako slučajno ikada pomislite da neki od nas možda pretjeruju kad napominjemo kako je medijski tretman demokratske vlasti u Dinamu tendenciozno negativan i da to nije slučajnost, evo još jednog eklatantnog primjera: naslov članka u 24 sata je "Igrači Dinama još nisu dobili premije za LP, a uprava u novim autima".

    Koliko je naslov huškački napisan jasno je već iz prvih par rečenica:
    • Da, igrači još uvijek nisu dobili premije za LP, ali novac od UEFA-e još nije niti došao i nikada do sada ih nisu niti dobivali u rujnu, nego krajem prosinca ili u siječnju
    • Da, uprava ima nove aute, ali zato što je istekao stari leasing, a novi je ugovoren uz povoljnije uvjete za klub od starog paketa

    Poruka iz naslova je da igračima kasne premije dok se uprava vozika u novim autima. Realnost je da premije uopće ne kasne, a uprava je uštedjela novac klubu povoljnijim leasing od prethodnog.

    Naravno, tendenciozan i huškački naslov je svima dostupan, a za pročitati cijeli članak i doznati o čemu se radi potrebno je imati pretplatu. Prljavo, prljavo.
  • Crusades1986
    12.2k
    Odvratni lešinari!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.