• Dinaminjo
    939

    A kad ne zna, onda je znao, ali je doslo do promjene u zadnji tren koju nije mogao predvidjeti
  • Jos-Optimus
    2.2k
    Sa duplo slabijom Rijekom nas je držao za jaja i 2 utakmice izgubio ni sam ne zna kako (penal u 90. - čisti kretenizam igrača, a na Rujevici genijalnost Petkovića, Nevistić i dragi Bog).
    Ima stav, nije foler, mislim da iz mase mediokriteta on baš i nije prevara, ali ok, svi imamo pravo na mišljenje
  • BeckaSkola
    82
    Meni je to zvuci cak malo prepesimisticno. Dinamo ima kakav takav rejtig u europi. Ne moze nas jedan visoki poraz od Bayerna (koji je btw za vikend dobio Werder Bremen 0-5 u gostima) toliko baciti na dno da su nam Terzic a pogotovo Kovac nedostizni. Naravno da treba uzet novce u ruke i dat malo visu placu nego sto bi trazio neki "HNL-trener" i omoguciti neke nove igrace na zimu koji trener trazi i koji su za nas financijski pristupacni.

    Ako je tuga sa juga uspjela dovest bivseg trenera Milana, Napolija, itd onda mozemo i mi neko "jace" ime. Nebitno dal je on imao uspjeha u tim klubovima ili ne. Pratim Milan i sa tom ekipom, kojom je tada u Milanu raspolagao, nebi ni Ancelotti napravio bolje rezultate. Ipak je "veliko" trenersko ime za nasu ligu i klub kao sto je Hajduk.

    Ja se jos uvijek naivno nadam Matjazu Keku, iako je navodno Hajdukovac. Mislim da je veliki profesionalac i strucnjak sto je i dokazao tada u Rijeci a pogotovo sa Slovenijom na zadnjem prvenstvu.
  • Noel
    6.4k

    Odbojnost prema Sopiću jer je običan blefer koji može prodavat svoje mangupstvo u Gorici i Istri. Kaj bit bezobrazan prema novinarima bacat neke osnovnoškolske fore i glumit mangupa je kriterij za bit trener Dinama? To glumljenje i na silu da bi htio bit neki frajer je smiješno. Autoritet u svlačionici se izgrađuje drugim stvarima. Čvrstinom u odlukama i nogometnim znanjem. Kad si vidio Keka da radi klauna od sebe pred novinarima i ponaša se ko pubertitelija u osnovnoj školi? A ima autoritet ko Sljeme.
    Nemojte me više sa tim Sopićem muka mi je kad čujem za njega i ideju da sjedi na klupi Dinama..
  • Dinaminjo
    939


    Ne znam ja nista, samo mislim da je tako nekako islo kad je Miro bio u krivu.. Bio je on u pravu, ali..
  • Vedraca
    20
    Terzica, Kovaca mozemo zaboravit poceli su sanjat neki ko Tovari! Jedino cemu se mozemo nadati je neki Trener iz Inozemstva ala....Lucescu, Garcia pitanje je kolko ce kliknut izmedju njega i Ekipe! Toga se bojim!
  • Mali Zeus
    13.2k
    Nije Sopić prevara i meni se baš svidio protekle sezone, nikom nije ostajao dužan i imao je neke fora komentare, ali staviti njega za trenera bi bilo lijeno, nikakvo rješenje, dugoročno neodrživo i pitanje je bi li izdržao do kraja sezone uopće. Nema smisla da nakon najava s presice završimo s trenerom Rijeke koji je već bio trener i koji bi bio samo jedan iz skupine 10-ak trenera koji se samo vrte okolo...
  • vjeko1701
    8.4k
    Sve 5, nije uvijek očit sarkazam preko interneta.
  • Pop corn
    8.4k
    Nakon današnjeg imenovanja trenera trebat će nam litra rakije i šaka apaurina da dođemo sebi od muke.CISCO

    Danas imenovanja neće biti, pa nema potrebe za histerijom.
  • Paggini
    21.1k
    Danas imenovanja neće biti, pa nema potrebe za histerijom.Pop corn

    Upravo si stvorio histeriju hahahahah
  • noezg
    10
    Subjektivno, za Sopu sam, volim taj njegov pristup, nije političar kao Dalić ili Jakir i sumnjam da bi ikome podilazio, bilo kakvim senatorima ili nešto takvo. Dok objektivno, mislim da je vrijeme za nekog stranca, koji bi bio bez ikakvih utjecaja, Dinamu i HR nogometu treba tko će nas naučiti i napraviti selekciju za visoki presing s puno kretanja bez lopte.
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    Upravo si stvorio histeriju hahahahahPaggini

    Tek danas bude bio kaos ako ne bude bilo predstavljanja ili barem nekog imena. :rofl:
  • Mali Zeus
    13.2k
    Znači tek sutra histerija?
  • Paggini
    21.1k


    A za dva dana BANJOLE!!!!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.