• IceMan
    2.1k


    Lako za novinare… najviše brine što se čini da ni sam Marić nema pojma ko bude.
  • Mr Anderson
    8.2k
    Sopić da je bio u Koprivnici, mijenjao bi 2-3 igrača nakon 20 minuta ko što je napravio u prvoj utakmici na klupi Rijeke. Tko god bude novi trener morat će neke igrače malo spustiti na zemlju. Može Perković pričati koliko hoće da je on kriv i da ne zamjera igračima ništa, ali onakav pristup utakmici je nedopustiv.
  • Niko1986
    118
    Ja imam osjećaj (moguće da se varam), da su svi zajedno mislili da će se Slaven, Banjole i Loksa pobijediti sami od sebe i da će oni imati vremena za naći neko jako ime, ali da se nakon poraza u Koprivnici panično traži hitno rješenje.
  • KrunoPesca
    60
    Jedino što iz svih ovih upisa zadnjih par dana mogu reći (izuzev nekih, ali za njih znamo da će ih još jedno vrijeme biti i da izgmižu kad kola krenu nizbrdo) je da je plavom navijačkom puku stalo da Dinamo bude moćan, posložen klub i to je naša najveća pobjeda.
    Svi mi želimo da trener Dinama bude netko s mudima koji će prodrmati našu svlačionicu i vjerujem da u toj svlačionici ima itekako dinamita da nas uveseljavaju ove sezone, kako na HNL travnjacima, tako i u Europi.
    Ali smatram da svi mi malo trebamo stati na loptu i smiriti doživljaje, a svoje ludilo pokazati protiv Banjola, Lokse i Monaca.
    "Činiš me sretnim kad tužno je..."
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Pa rekao je @Papastrumfjucer da je Cabraja Novi trener , ja ipak mislim da ce to biti krznar . Najjeftinije opcija Kao sve do sad ,nema klub ,voljenim kluba itd itd Kao i za prijelazni rok od onakvih imens sto su ljudi ovdje spominjali do igraca koji nemaju minut senioskog nogometa.
  • Dinaminjo
    939
    U ovom trenu bih platio Sopica dva tjedna samo da ppdijeli par samara
  • Jaro
    7.4k
    Nakon današnjeg imenovanja trenera trebat će nam litra rakije i šaka apaurina da dođemo sebi od muke.CISCO

    rakija i apaurini nam trebaju vec sad od najezde wannabe insajdera
  • Mali Zeus
    13.2k
    Znači Čabraja?
  • Noel
    6.4k

    I Sopić u paketu..
  • Svi na Sjever
    2.3k
    Ljudi razumijem vašu želju i nestrpljenje za novim imenom, ali ako hoćemo nekoga sa jakim referencama ,ne ide to baš u roku tjedan dana.

    Po meni danas može biti predstavljeno samo Hnl ime ili Bjelica.
  • BBB Mataa998
    1.8k
    Treba izdvojiti sve komentare os nasih “insajdera” i sve koji budu fulali poslati na hlađenje :lol:
  • Olmic
    3.7k
    Miro se nije oglasio od NB posta, mozda ima nesto u tome
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Spominjali terzica ,kovaca u kontestu dinama koji je izgubio 9-2 od Bayerna i primio 4 komada od belupa kojem je to prva pobjeda u sezoni je krajbje neozbiljno. Dajte ljudi uozbiljimo se . Nismo arapi da imamo para i da dodju oni sto samo zele zaraditi. Niko nece doci ovdje i riskirati karijeru . Ni jedan trener koji ima neki rejting . Mi volimo Dinamo i on nam je sve ,najveci klub na planeti. Ali budimo objektivni. Niti mozemo platiti a niti smo nesto atraktivni. Prvo stadion pa onda ostalo. Liga prvaka??? Pa radije bi trenirao osrednju momcad u Bundesligi na prepunim stadionima nego par tekmi u ligu prvaka,trenutni sranje ne vidim bod u skupini. Realno gledajuci na stvari sve sam veceg misljenja da ishod za novog trenera znam. A znate i vi koji gledate realno na stvari. Ko god bude ima podrsku Kao svi do sad. Da pocnemo pobjedjivati i sve dodje na svoje
  • mrgud
    143
    Ako tko zna Miro zna
  • i more je plavo
    1.1k
    Nije odbojnost prema Sopicu, ali sa Rijekom je pogubil sve kljucne utakmice, i ne vidim upgrade na Jakira.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.