• Sibirski plavac
    1.7k
    A meni npr. Juve nikad nije sjeo i uvijek sam za bilo koji talijanski klub kad igra protiv njih :rofl:
  • E46
    659
    Vidi se da su i City i Inter potroseni od međusobnog duela a da je Milan se "cuvao" protiv Liverpoola za ovaj dvoboj.
  • Hectorharatti
    50
    Ludnica u Lyonu
    Marseille igra od 5te minute igracem manje
    Lyon fulao Penal, al poveo pogodkom CaletanCara
    Preokrenio Marseille sa dva pogodka Stopera (i to jokera)
    Lyon zabija za 2:2 u 93... izgledalo je da je to to.. 5 minuta je bio produzetak.. odma nakon sto su krenili sa centra nakon izjednacenja Lyona, Marseille zabija za 2:3.
    i kraj.
  • E46
    659
    Meni je juventus mrzao, a recimo Roma mi je tradiciji i povijesti najbolji talijanski klub.
  • Danko
    1.1k
    "Lewis-Skelly odigrao je svoju prvu utakmicu u Premier ligi. Ima tek 17 godina i dosad je igrao za mlađe kategorije Arsenala. Mikel Arteta dao mu je priliku u možda i najtežoj utakmici sezone. Lewis-Skelly igra na poziciji zadnjeg veznog i trenutno po Transfermarktu vrijedi dva milijuna eura"

    Gledam pa se pitam, jesu li naši klinci zaostali u razvoju ili naši treneri?
  • DokNaTerenuSrceOstavljas
    56
    dobio žuti karton prije debija u PL :grin:
  • Hectorharatti
    50
    pa napisi jos uz to da je odigrao jednu minutu u nadoknadi
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.