• Sajla
    5k
    kako nije, evo ti vijest na vrhu ove stranice :)
  • Mathiasovi Chageri
    2.5k
    Ma kako se dosta kasnije otvore ove twitter poveznice, pa sam samo proskrolao, uopće nisam obratio pozornost da mi se kasnije otvorio post.
  • Ivdzo11
    4.2k
    Nisam još prelomio, sutra ću razgovarati i s Matom Neretljakom i s momčadi, očito stvari nisu kakve smo zamišljali, odluku ću sutra donijeti, ali je moguće da ćemo ići u promjenu trenera. Imam li novo ime? Nemam, vjerojatno ću sam voditi momčad u Vinkovcima, kad je teško onda se pokazuje tko je vođa. Napravio sam dvije greške, prva je selekcija igrača, druga odabir trenera. Više nikada neću dovoditi igrače ovako, izabrat ću desetak najboljih u našoj ligi i sve ostalo dovoditi iz višeg ranga, sve drugo je besmisleno. Nažalost, bacili smo vrijeme uzalud, ali ja imam vremena, živjet ću poput Abrahama (175 godina), nikud mi se ne žuri, sigurno ne odustajem od onoga što sam najavio i što znam da će se dogoditi - započeo je Komak pa nastavio.


    Svjetska budala
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.