• Zagi
    7.7k
    Znači ako na jednu stranu stavimo Bjelicu i 3 boda protiv Slavena, a na drugu stranu Terzića, odabrao bi Bjelicu.
    To znači da je po tebi razlika jednog i drugog trenera 3 boda u HNLu.
  • tp1997
    411
    Ne, jer ne vjerujem da je novi trener trebao doći do Slavena. Ali smatram da do Lokomotive, odnosno par dana prije, mora, pogotovo nakon katastrofe u Koprivnici.

    Riskirati da Rijeka ili tovari odu na +7 u situaciji kad mi ulazimo i u žrvanj Lige prvaka je puno prevelik rizik, pogotovo jer ne postoji ekipa, pa i da Guardiolu dovedeš, koja neće negdje po putu kiksati i prosipati bodove.
  • gledatelj
    579
    Di je onaj lik koji je rekao ic na Tuđmana danas da vidi hoće tko sletit? Dal' ima kakvih novosti?
  • Dubbbrava
    568
    Napokon normalni i smisleni upis :clap:
  • modri7
    138
    Previše gluposti se piše i forum postaje neozbiljan. Ohladite malo.
    Meni je logično da, ako je Favbet, koji je ujedno i glavni sponzor kluba, imao izbor novog trenera u ponudi, sasvim jasno da u klubu vlada zavjet šutnje, ako ništa drugo onda iz poštovanja prema njima.
    Kako god, trener bi se trebao uskoro izabrati i idemo dalje.
  • tp1997
    411
    I na prijašnji upis ću dodati da je kolegin argument jak ako je dilema zaista Bjelica danas ili Terzić sutra, ali ako je 3 boda u HNLu ili kasniji, "promišljeni" dolazak Sopića ili Jovićevića, svakako biram 3 boda u HNLu
  • Zagi
    7.7k
    Eh, da sam postavio izbor na Bjelica i 3 boda ili Sopić i -3 , pa i nije za neko pretjerano mozganje ...
  • tp1997
    411
    Naravno, samo kažem da uopće nemamo pojma pregovara li uprava s nekim ozbiljnim imenom, a ako ne pregovara, onda je ovo čekanje tim više suludo.

    Daj Bože da se sutra probudim i pročitam "Edin Terzić novi je trener Dinama"
  • OsamŠest
    3.5k
    Dobra je ova tranzicija - od čekanja kraja Lokomotive zbog Čabraje, sve do čekanja kraja Milana zbog Terzića..
  • Mr Anderson
    8.2k
    tehnički gledano nemoguće je nekoga "čuvati u taperveru" da bude tu kad nama zatreba ali ljudi koji su cijeli život u nogometuSava Krpa

    Naravno, zato su mi bedaste priče iz kluba da neće kontaktirati novog trenera prije nego raskrste sa starim. Ako su u utorak poslije utakmice odlučili smijenit Jakira trebali su odmah krenuti u potragu za novim, a Jakira ostaviti dok s tim novim u tajnosti sve ne dogovore.
  • Zagi
    7.7k
    od čekanja kraja Lokomotive zbog Čabraje, sve do čekanja kraja Milana zbog Terzića..OsamŠest

    Iščekivanje kvalitetnog trenera u dinamu, vizual
    godot.jpg
  • Droljo
    8.1k
    trebali su odmah krenuti u potragu za novim,Mr Anderson

    Zakaj misliš da nisu? Pa ne budu droljili po novinama odbio nas ovaj nudi nam se onaj... Ajmo pričekati trenera pa možemo počet srat..
  • dinamoharambaša
    15
    Evo Milan ponovno vodi, Terzić u igri!
  • E46
    694
    A i bolji su cijelu tekmu.
  • Dinamovapriča
    70
    Jel stvarno netko od Vas misli da bi Terzić mogao doći? Čitam ovo cijeli dan i stvarno ne znam jel trollate ili ste ozbiljni? Veće su šanse da Hajduk osvoji nego da on dođe!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.