• Calello5
    31
    Danas gledao tekmu juniorske CL Zvezda -Benfica. Dva igrača su mi zapela za oko. Naravno, u ovom trenutku nerealno da ih Dinamo može dovesti, međutim mnogo igrača iz portugalskih velikana zapne na početku seniorske karijere pa ih treba imati na oku, ako nekad završe u kojem manjem portugalskom klubu.

    Prvi je Joao Rego. Desetka klasična, koji bi se po meni dobro snašao i na poziciji osmice. Jednostavna rješenja, osjećaj da igra u laganom tempu, a uvijek je tamo gdje treba biti da se ponudi suigraču i bude u situaciji da primi loptu. Dosta visok, 185cm. Podsjeća pomalo na one elegantne igrače iz 90ih. Svaka kretnja i potez izgleda školski odrađen, dres upasan u hlačice...sve uzorno btw. Kapetan Benfice U19

    Drugi je špica, Gustavo Varela. Snažan, izuzetno spretan i vrlo pokretljiv. Strijelac oba gola, tip igrača poput Švicarca Embola.
  • Tongo Doumbia
    4.1k
    Al Jaber, Željezničar, 2004. godište.
  • BBBaranja
    2.5k

    Ako se ne varam on je bio kod nas sa juniorima ili tako nešto..
  • Peškaman
    4.3k
    Dinamu treba ovakav tip napadača kao što je Mulahusejinović,nema razmišljanja,čim lopta dođe do njega,gleda prema golu i puca,ne izvodi nikakve rolice,provlačenja kroz noge.
    On i Matanović baš sličan stil.
  • Peškaman
    4.3k
    Erik Kojzek,(2006.)18-godišnjak,Slovenija,napadač Wolfsberger AC.
    200k € po TM-u.
    Kao 3. napadač.

    full.jpg
  • Orc123
    8k
    ovaj izgleda ko Japanac...brat od Ogija heheh
  • Imamo Dinamo
    3.6k

    Meni baca na manjeg Haalanda :rofl:
  • Maxova dijagonala
    211
    Jurišić je za Ogija avion.
  • Sibirski plavac
    1.7k
    Već neko vrijeme ponajbolji, ako ne i najbolji lijevi bek hnl-a. Prije bih njega gledao u repki nego npr. Sosu ili Bornu Barišića.
  • Maxova dijagonala
    211
    Malo treba popravit defanzivu ali naprijed top.
    Klasa iznad izgubljen ogija.
  • NitkoBitan
    17.3k
    Iduce ljeto Jurisic ulazi u zadnju godinu ugovora, ali poznavajuci novu politiku osjecke struke...

    Mladi domaci decko i potencijal, Dinamovac... gdje ces bolje.
  • Maxova dijagonala
    211
    uletit odma na zimu sa 1,5 mil i to je to. Nek bude ko Leovac vrhunski...za Ljubicica,ogija,bogdana,perkovica je avion. Plus domaci decko koji voli Dinamo.
  • CastAway1986
    1.4k
    pa I Topic izgleda kao zvijer u BH Premier ligi..Ono što ja mislim da u ligi BiH nema igrača Dinamo eventualno neki junior koji bi to mogao postati kroz koju godinu kroz posudbe kao što je Sučić..Kad mogu redovno odem na utakmice Zrinjskog i pogledao sam više manje sve momčadi iz lige i većinom je to sve tanko .Ako bi mogao nekog talentiranog izdvojiti onda bi to bio mladi stoper Sarajeva Čelik..
  • CastAway1986
    1.4k
    ako se ne varam i sam je Jurisic nedavno izjavio da sve što radi radi u naumu da se vrati u Dinamo , već na zimu se treba gledati u tom smjeru da ga se dovede
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.