• Crni86
    3.8k
    jednostavno je morao zivot opet spojit nenu i dinamo nakon svih tih dogadanja u lp sa shakhtarom i kako ga se potjeralo. Jednostavno prica nije napisana do kraja i fali joj zavrsetak.

    Nadam se da je neno taj.
  • blue heart 72
    1.7k
    daj Bože da si u pravu, jer ako je trenersko rješenje ono kaj se sve više spominje, onda definitivno prvi OGROMAN minus novoj Upravi.

    I to velim ja koji nije za Neneka, i kod koga nova Uprava ima dosta veliki kredit
  • Common Sense
    804
    Ne znam šta bih rekao...
    Bjelica je u prvom mandatu jako podigao ekipu i rezultate, za nekoliko kopalja, to nitko ne može osporiti... Ali tada je on bio čovjek ogromne energije, gladi za pobjedama i uspjehom koje je vrlo lako prenosio na igrače. Je li on to i danas?
    Svi ovi koji se danas spominju (Bjelica, Mamić, Sopić) su bili bliski braći.
    Čabraji bi Dinamova klupa bila prestresna, čovjek bi izgubio zdravlje.
  • Crni86
    3.8k
    90% ljudi iz hr nogometa su bili bliski braci. Isto tako se taj bjelica usportivio braci kada je bio u dinamu te je znog toga dobio pedalu.
  • tp1997
    411
    Ne vidim zašto ne bi bio gladan za pobjedama. Nije ovo Saudijska Arabija pa da dolazi u Dinamo samo pokupiti novac.

    A uostalom, što god se za njega može reći, Bjelica je uvijek bio investiran, možda katkad i preinvestiran, u svaki posao koji je radio
  • NitkoBitan
    17.6k
    Kako je bjelica trener kad je on osobno rekao jutarnjem da ga nisu ni kontaktirali?Simpatizer

    Mozda je Bjelici receno da demantira sve u duhu nove klupske politike sutnje prema medijima vezano uz dolaske igraca/trenera.

    Realno po medijima ispada da Dinamo ni sa kim nije pricao. I Sopic je cini mi se demantirao da ga se kontaktiralo (a navodi se kao rezervna opcija).

    Na previse strana se moze procitat kako je NB novi trener. Mislim da to nije slucajno...
  • Georg Koch
    4.6k
    Prije bi Čabraju, nego Bjelicu.
    Bjelica se popišao po klubu i svemu oko kluba, cim je zakoracio van Maksimirske.
    I sad cemo mi sve to zaboraviti i grliti se sa njim.
    Jer, mi guramo te gospodske geste, mi smo cudo.
    Ma daj nemoj me zaj.
  • tp1997
    411
    Iskreno, mene to više podsjeća na tovarsku "ne smi na more" priču...može Bjelica biti licemjer, može biti i pizda od čovjeka što se mene tiče, iskusan je i dobar trener, ostvario je velike rezultate s Dinamom, i svakako neće potkopavati Dinamo.

    Dovesti lošijeg trenera jer je Bjelica počinio "verbalni delikt" mi je nerezonski
  • vjeko1701
    8.4k
    Ja ne mislim da je Sopić loš trener ili neka totalna neznalica al mi jednostavno nema dovoljno iskustva za trenera Dinama, posebno na međunarodnoj razini. Ništa osobno protiv njega. S Rijekom je radio dobar posao. Znao je pretjerati s medijima. Za Dinamo mi je jednostavno preneiskusan na razini koja Dinamu treba.
  • Maxova dijagonala
    361
    Ovako na prvu reko bi da pola stranaca neće imat budućnost pod Nenom i da možda bude inzistiro na Benkoviću. Mislim da Ogi,Max,Oliveras a možda i torente u nene nemaju neku perspektivu.
  • vjeko1701
    8.4k
    Popišao se po Mamićima i njihovom odnosu sa Miškovićem. U svemu kaj je pričao, pričao je direktno o Mamiću a ne samom Dinamu.

    Ili je to ona fora "we can say it, you can't"
  • NitkoBitan
    17.6k
    Favbet nema vise u ponudi izbor za novog trenera Dinama, mislim da je to to... :joke:
  • tp1997
    411
    S obzirom na trenutne performanse naše obrane, ne bih se ni žalio na Benkovića, kad se digne u formi mogao bi biti više nego solidan.
  • Georg Koch
    4.6k
    otvaras drugu temu, a sustina je ista.
    Popisao se po mamicima i njihovom odnosu sa Miskovicem.
    A sve te stvari su utjecale na nasa slavlja, ne slavlja, titule i plasmane, realno.
    Pusti sad to.
    I pusti Bjelicu nek uziva negdje drugo ;)
  • Orc123
    8.1k
    Neno je napravio pravu sinergiju između stranaca i domacih igraca tako da se ja toga ne bojim....ajmo ovako rec, Bjelica je minimum sto ocekujem od ovog vodstva Dinama. Sve ispod toga je neprihvatljivo. Naravno zelio bi nekoga ala Terzic ali....zato kazem Bjelica je minimum a Terzic maksimum.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.