• i more je plavo
    1.1k
    Ja nemrem vjerovati da su to istine, sa Sopicem bi bar presice bile zanimljive ak nebi utakmice.........ali Krznar...
  • ElDorado
    184
    Sporcke tovarske vise nisu kredibilni izvor za nista u vezi Dinama
  • Nino Bule
    13.8k
    Pa nemate ni sta vjerovat, neko baci bombu da su krznar i sopic opcije i vi se ovdje snebivate kao da informacija ima ikakve veze sa stvarnoscu
  • emilperska
    5.7k
    Evo da dam svoj #nenovratise timu..
    U jednom slavonskom mjestu na Misi danas, rodbina i prijatelji našeg prvotimca pokazuju njegovu poruku da je Bjelica novi trener..
    Provjereno :cool:
  • NitkoBitan
    17.6k
    Sopic je bio konkurentan sa Rijekom koja je imala nekoliko puta manji proracun od Dinama kao i kraci kadar. Otkaz navodno dobio zbog narusenih odnosa sa Miskom jer nije htio gurat nekog klinca americkog bogatasa (Miskovog frenda).

    Nije Sopic los kao sto ga se ovdje predstavlja. Samo je pitanje kako bi ga svlacionica Dinama dozivjela i bi li imao autoritet kao sto je imao u Rijeci.
  • Olmic
    3.7k
    pozdrav obitelji Misic
  • Orc123
    8.1k
    Ak su Krznar, Sopic i Cabraja opcije onda smo mi u k...cu i imamo krizu upravljanja ...
  • i more je plavo
    1.1k
    ja polako u sve mogu povjevorati kad vidim kak se ovo rasteze.
    Sad ce nam pustiti u eter Peternaca pa bumo na kraju prezadovoljni Sopicem.

    Malo se pusti spin da se spuste ocekivanja, i onda si sretan da nisu Zeko i Maric seli na klupu.

    Maric je vec sjedil, i u Dinamu i u Kini s Lekom.
  • tp1997
    411
    Ako su Sopić, Krznar i Čabraja opcije onda je još žalosnije što su si uzeli rok od čitave vječnosti za "ne donijeti ishitrenu odluku".

    Procjenjuješ da ti potencijalno treba tjedan i pol da odlučiš dovesti Damira Krznara.
  • Eduardo
    20.3k
    ili obitelji Nevistić ili Perić. Nije Miške jedini Slavonac u dinamu.
  • Olmic
    3.7k
    njihovi ne idu na misu
  • NitkoBitan
    17.6k
    Ajde NB imas dovoljno kuca na Krku od otpremnina, odrekni se dijela toga kaj ti je ugovoreno u Unionu i idemo u nove pobjede. Duzan si nam prolazak grupne faze LP :cool:
  • Maxova dijagonala
    361
    Dajte nam tomu ivkovica on je obranio 2 penala maradoni
  • Guest1986
    14
    Pozdrav svima! Novi sam ovdje, citam vas vec godinama i odlucio sam se danas registrirat jer me ova tema zabavila pa evo u tom smjeru malo sale ,smirite se svi. Nenad Bjelica sutra na predstavljanju. Ako ne bude tako,slobodno me banirajte..
  • Simpatizer
    277
    Kako je bjelica trener kad je on osobno rekao jutarnjem da ga nisu ni kontaktirali?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.