• GOAT
    1.3k
    Miro V > Vojko V

    (U slucaju da NB nije novi trener Dinama, Miro pada na ljestvici "Ljudi sa prezimenom V")
  • Zg123
    319
    Samo se nadam da nas izbor novog trenera nece negativno iznenaditi u stilu nekog Le Guena ili Mazzarija
  • IceMan
    2.1k

    Neznam di je Prosinečki :blush:
  • tp1997
    411
    Iskreno, ako biram između jednog od njih dvojice, i nekakvog Jovićevića, Sopića, Čabraje - Le Guen ili Mazzarri any day.
  • Crni86
    3.8k
    pa moguce je, a moguce je i da jedna i druga strana negiraju sve do trenutka dok nije potpisano. Tako se i radi ozbiljan posao.
  • E46
    694
    Ja se nadam da ako se bira izmedu njih da je Cabraja taj jer to je najmanje zlo koje nas moze snac.
  • ElDorado
    184
    gledao ga sada na Sport nedjeljom. Pametno on sve zbori ali bojim se nije on kapacitet za tu svlacionicu. Zanimljivo tvrdi kaj svi mi jako dobro znamo: u klubovima se slabo trenira i igraci su podtrenirani. Veli da Loksi imaju najintenzivnije treninge u hnlu.
  • ElDorado
    184
    inače Sporcke jako iskrivljuju određene izjave. Tak su u naslov izvukli da je Marić na presici izrekao da je moguće da Perkovic ostane. A on nije nista niti priblizno tome izrekao. Tak da ovo zvali smo Bjelicu, rekli u klubu….moze bit svasta a zaključci su njihovi
  • SjevernaStrana
    1.8k
    Što se Čabraje kao trenera tiče iz prve ruke znam da je veliki autoritet i jako strog, u svlačionici se ne čuje muha, a treninzi su krvavi.
  • Ali
    2.2k
    Ceka se povratna informacija od "MAMINHO GmbH"

    Nije šala, to je firma koja ima restoran u frankfurtu, a vlasnik je skupa sa Augustincicem ugovora o zastupanju : Bjelice i braće Kovač. Bez njih nema potpisa jednog od ove dvojice.
    Oni su i odradili zadnji ugovor sa Unionom.

    Inace ti decki imaju između ostalog i Luku Sučića i zanimljiva poveznica Roko Šimić...

    Tako da se jos pregovara a Sopić je plan B
  • Zvonkec
    64
    Večernji piše da nije bjelica I spominju objavu večeras ili sutra ujutro
  • Maxova dijagonala
    361
    ja sam čuo da su mu treninzi spartanski. Navodno na treningu gazi igrače do kraja
  • Ali
    2.2k


    di je Prosinečki
    Vidjen je jučer na špici.

    A i kažu u praonici di mu supruga pere veš da je nosila doma zimsku robu , znači ima nešto :lol:
  • Crni86
    3.8k
    znaci da se ipak kontaktiralo bjelicu
  • Eduardo
    20.3k
    Veli da Loksi imaju najintenzivnije treninge u hnlu.ElDorado

    Kačavenda, Stojković i Krivak bi mogli biti potvrda te tvrdnje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.