• wolfgang14
    1.6k
    Ma ja mislim da je Miro u pravu, SN je kakti kontaktirao Bjelicu i on je rekao da nije u kontaktu s dinamom. Što bi iskreno i ja napravio, onak kaj vas boli k****.

    Vjerujem Miri, jedan je Miro V!!
    .
  • De Oliveira
    1.1k
    stavlja ga to sto se izjasnjava kao Hrvat
  • Crusades1986
    12.4k
    Ako nakon svih laži i neistina koje dolaze iz tog smeća od novina vi i dalje vjerujete u išta kaj oni napišu onda vam stvarno nema pomoći.
  • tp1997
    411
    Čitam po drugim forumima (naravno, upitno koliko tu ima istine, ako uopće, ali tko zna) da je Terzić tražio 3 milijuna i da im je to bilo previše, da Bjelici ne žele pokriti odštetu, a da su ostali strani treneri koje se spominjalo tražili oko 2 milijuna što im je isto bilo previše.

    Jebiga, ako nisi spreman dati imalo više za poštenog trenera, onda plafon i jest Sopić. Za Jakirovu plaću, koja je bila manja od milijun eura, nećeš naći trenera boljeg od Jakira.
  • Orc123
    8.1k
    inace na drugim forumima je krdo insajdera. Doslovno nikad nitko tamo nista nije pogodio. Ako nije izaslo prvo na zoni, nije nigdje i na ni jednom drugom nasem forumu. Zona je broj 1
  • Crni86
    3.8k
    dobro im razmisljamje jer za bjelicu ne treba platit odstetu. Vjerujem da bi ga union vrlo rado skinuo sa place.
  • Neron53
    621

    Znaci on je HNL-ovac po tebi jer se izjasnjava kao Hrvat ? O Boze...
  • Kaktus Car
    559


    Ne treba se niti najmanje obazirati na raznorazne "insajdere" koji valjaju gluposti u želji za klikovima i lajkovima ili u pokušaju narušavanja atmosfere oko kluba. Isto vrijedi i za žuti tisak i portale.
  • Neron53
    621

    Za trenera od kojeg ocekujes da osvoji u LP 3,4 boda vise od Jakira, 3 milje je sitnica
  • Mr Anderson
    8.2k
    Vjerujem Miri, jedan je Miro V!!wolfgang14

    Doslovno je kolega par sati prije njega napisao za Bjelicu. A SN nabadaju ko ćorava kokoš.
  • ElDorado
    184
    gle to pise neki anonimni lik i bas on zna sve te iznose i imena. Prilicno naivno vjetovati u to
  • tp1997
    411
    Bojim se da naša uprava ne razmišlja tako. Puno im je bilo dati 3 milje za Čerina koji bi nam zlata vrijedio ili 4 milijuna za Buksu koji bi bio fenomenalno pojačanje u napadu.

    Ali nitko sretniji od mene da večeras na Tuđmana sleti Terzić.
  • Sleepy Joe Šimunić
    10
    Novinari još samo Tomislava Stipića nisu gurnuli u krug kandidata.
  • ElDorado
    184
    Moram pod cijenu ismijavanja reći da postoji taj info od prije 2-3 sata da je NB i to iz kluba. Ali i ograda čeka se sigurna potvrda.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.