• Orc123
    8.1k
    Ja cu damo reci, bas me briga ako jos nije dogovoren trener i ako nije odluceno ali.....ako trener ne bude tu do utorka nek daju ostavke oni koji odlucuju o tome! Dinamo nema vremena nakon ovog jucer i odluke se moraju donositi danas, a ne sutra! Dinamo je ocito u krizi a svako daljnje ne cinjenje ili prolongiranje odluka cini direktnu stetu i produbljuje ovu krizu! Primite se posla! Bio sam strpljiviji od vecine do sad ali vrijeme nam vise nejde u prilog! Trener mora biti tu kroz dan/ dva, amen!
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Sutra ce Miro Kao obicno ,sve bilo dogovorimo itd itd . Iskreno me zaboli ko ce biti trener. Ako se odluce za mekusce jovicevic,krznar nek se gone ,znas da ce tema biti otkaz svaki tjedan . Valjda su svjesni da treba neko ko zna kupit sakom o stol da se muha ne cuje
  • De Oliveira
    1.1k
    Terzic je Hrvat. Ne moze biti stranac po bilo kojoj osnovi
  • Daliban
    1.7k
    Prije bi se i cijela Zona usuglasila oko trenera nego naš sportski sektor.
  • tp1997
    411
    U ovom trenutku cijela priča o roku do 6. 10. mora pasti u vodu, u situaciji smo da i tovari i Rijeka mogu otići na +6, +7 i tu je već ozbiljna panika. Trener mora biti tu već danas, najkasnije sutra.

    Ako i dalje nema odluke, stvarno mi nije jasno što se čeka.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    i nije doveo 6 ticu koja je kicma veznog reda ,jer imamo Mišketa :monkey:
  • sport
    3.3k
    Nekad nije bitno što piše nego tko piše.
  • Orc123
    8.1k
    ti si ro sve zakljucio na osnovu par utakmica svih zajedno u momcadi koja je sve samo ne momcad.....udemo obratno, jel ovaj Baturina vrijedi 20mil eura? Ne vrijedi ovakav ni 5, jel Petko ovakvim igrama reprezentativnog kalibra? Jel to Pjaca, Sucic, Misic?
    O cemu pricamo? Kolektivno smo uzasni i to je odgovornost biveseg nam trenera koji je ostavio razbijenu vojsku! Kako đozete srati po igracima koji su tu tek dosli kad nam nositelji izgledaju ko amaterska druzina!
  • Sibirski plavac
    1.8k
    Ako i dalje nema odluke, stvarno mi nije jasno što se čeka.tp1997

    Ja se nadam da su "uboli" neko top ime s kojim sad traju malo duži pregovori oko plaće, ugovora i slično pa zato još nema odluke. Ne bi tolko dugo trajala potraga da je u pitanju neki "hnl-ovac". Bar se nadam....
  • scarface
    270
    Vjerujem da su Terzić ili Kovač...

    Jebite se, pustite me da sanjam...
  • LaznjakProsineckog
    789
    Na to sam se i referirao, kako se u nogometu sve okrene, od TOP do FLOP u par utakmica... znaci od moguceg najbolje prijelaznog roka, moze ispast debakl, vidjet cemo sta nosi buducnost, po plodovima cemo prepoznati (kao i Jakira)
  • Facke
    3.6k
    Decki kaj ste pobijelili , pre mladi ste da se zivcirate :monkey:
  • Paggini
    21.1k
    Di su ona divna vremena kad se imalo odmah na lageru iskusnog trenera koji poznaje HNL, zna jezik i već je vodio ekipu te može preuzeti uzde odmah isti dan....
  • IceMan
    2.1k


    A dok si ti apsolutne šokeran onda je to vredu ha? :rofl: :rofl:
  • Ali
    2.2k
    Ja bih protumacio ovako:
    1. Svlačiona je iznenađena jer je vjerovatno Perkovic sinoc se oprostio od ekipe nakon 4:1, pa su se zacudili da je jos u kabini
    2. Dinamo je očito dao ponudu nekom manageru za trenera stranca, a isti se tek treba očitovati na istu.
    3. Pretpostavljam sa su u toj ponudi naveli da ista vrojedi do 23.09. u 10;00 i da imaju dogo or sa Sopić level hnl trenerom da ce ako propadne plan A se sutra aktivirati.

    Stim da ova ponuda nije nuzno stranac, mozda je isla i Bjelici ta ponuda. A znano da on voli pregovarati i da je podigao nakon sinocne blamaze barem za 30% cifru za potpis jer vidi da se upravi zuri. Da je Perkovic dobio gkatko sinoc sigurno bi i cifra bila manja.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.