• Imamo Dinamo
    3.7k
    “A to nam je potvrdio i sam Nenad Bjelica”
    Jos najbolje da je rekao taj sam sutra predstavljanje…
  • Plava stijena
    204
    Lessy veli da po njegovim izvorima Mara traži trenera na francuskom tržištu.
  • Orc123
    8.1k
    Prolupat cemo do sutra.....
  • Sibirski plavac
    1.8k
    francuzeemilperska

    Trenutno od Francuza jedino prihvaćam Rudija Garciu. :cool:
  • Chempers
    179


    Ma ne mislim da je lagao, samo sam htio dočarati razočaranje koje osjećam nakon ove vijesti. Realno najbolji trener Dinama u modernoj povijesti i ti ga po drugi puta propustis dovesti. Nema garancije da bi rezultati opet bili isti ali u svakom slučaju vjerujem da bi puno napravio.
  • ElDorado
    184
    lessi je pokvarena spodoba. Španovića spominje u svakoj drugoj rečenici
  • tp1997
    411
    Po ovom članku im je i sam Bjelica potvrdio da ga nitko nije kontaktirao...tako da ovaj put nažalost (volio bih Bjelicu u Dinamu) ne vjerujem da su u krivu
  • Pop corn
    8.4k
    Mene vise brine kaj cure info iz svlacionice ocito.Crni86

    Nije istina da je Sandro Perkovic u svlacionici rekao da Dinamo ima novog trenera.

    Nije istina da ima odluke u ovom trenutku.
  • Imamo Dinamo
    3.7k

    Ma jazavac. “Ili taj Spanovic” pise kao da je jucer cuo njegovo ime a ne kao da je on jedan od onih koji su oko Sanjina stvorili svu famu. 99% navijaca za Sanjina gotovo nebi ni culi da nije bilo Lesickog i slicnih koji su ga predstavili kao nekog novog ZM.
  • Orc123
    8.1k
    Vec je SN editirao post i pisu da iz Maksimira dolazi i fo da nemaju jos trenera i da nista nije dogovoreno.....heheh bolest
  • i more je plavo
    1.1k
    Mirek je lukav, sutra na predstavljanju podvalu Sopicu New Balance tene i opet je pogodil :wink:
  • IstokKa96
    692
    Jedina lošija vijest od svih vijesti je da još uvijek nema odluke
  • Gringo
    91
    Ove SN su postale gore od Turskih tabloida
  • Neron53
    621
    Ako je "stranac" nadam se Terzicu.
    Ako se daje sansa Hnl-ovcu....Cabraja mi od svih djeluje najsposobniji.
  • LaznjakProsineckog
    789
    Ako pored svih imena Marić razočara odabirom, bome će se preispitati njegovo nogometno znanje - na kraju će ispasti sljedeće:

    1. Mmaee - spor i nezainteresiran
    2. Cordoba - kombinatorika i smisao za igru NULA
    3. Brodić- prodan kao 3.špica, nije doveo zamjenu
    4. Nije doveo još jednog beka
    5. Obranu drži KTC (još uvijek)
    6. Odabir trenera ćemo vidjet večeras/sutra
    7. Torrente - veliki upitnik
    8. Oliveras - izgubio od Trnja
    9. Mbuku - odakle si ga izvadio, Kačavenda je bolji
    10. Gušenje domaćih igrača sa upitnim strancima, a dokazano smo godinama najjača akademija
    11. Strah od Nenada Bjelice, Kovača

    Znači to ti je nogomet - od apsolutne fantazije prijelaznog roka i divljenja Mariću, lako moguće da će ispasti da je spržio lovu na upitne strance, još ako ispadne loš odabir trenera, mislim da će biti prvi na udaru od uprave/skupštine/navijača
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.