• vjeko1701
    8.4k
    Ne može biti isti kvalitativni rang kad je već sam pokazao da ima nešto kaj ova dva nisu imali. Ajde da je jedan od njih imao jako dobru konveziju šansi u golove ili neku vrhunsku brzinu pa da se onda to iznivelira.

    U najmanju ruku je bolji po driblingu, viziji igre i odlukama na terenu.

    Ja ne kažem da će biti prvotimac, ali može lako ispasti primjetno bolja rotacija od njih dvoje. Već je to napredak.
  • kadsemasazatalasa
    12
    Nepopularno mišljenje - Bjelica nije kalibar za Dinamo.

    Moramo bolje od Bjelice.
  • Jaro
    7.4k
    KTC je za vecinu nase momcadi nedostizna visina pa i u ovom sad trenutku...
  • Big Daddy
    1.3k
    Onda mozemo i Kovaca vise platiti
  • Daliban
    1.7k
    Ajde da je jedan od njih imao jako dobru konveziju šansi u golove ili neku vrhunsku brzinu pa da se onda to iznivelira.vjeko1701

    Menalo i Špikić su puno brži od Mbukua.
  • Janko007
    0
    Ti mora da se šališ
    Sad još kaži da je KTC jebeni stoper
  • vjeko1701
    8.4k
    I jedan tu brzinu koristi kako bi se uvijek našao u zaleđu a drugi kako bi se popiknuo preko lopte.

    Špikić pada na najbitnijem segmentu nogometa a to je brzo donošenje dobrih odluka. On pobjegne, nađe se u situaciji ali onda sam sebe spetlja, puca kad bi trebao dodati. Doda kad bi trebao pucati. Jednostavno će u 3/4 situacije ili donijeti krivu odluku ili predugo odlučivati kaj da uopće napravi. Može on uz to biti Usain Bolt, niš mu ne znači.

    To je jednostavno kritična mana koju se više ne da ispraviti.
  • Orc123
    8.1k
    je i Kastrati je brzi isto
  • Nevo7
    780
    Pitanje je kod Bjelice kakav ima potpisani raskid sa Unionom i koliko bude Dinama prvo to kostalo a onda na to dodati njegovu cijenu.
    Ispada da je skuplji od Terzica.
    Neron53

    Bjelica je još uvijek pod ugovorom sa Unionom samo zato da mu se ne isplati otpremnina. Čim potpiše novi ugovor sa nekim, raskida mu se važeći bez penala i otpremnine.

    Špikić pada na najbitnijem segmentu nogometa a to je brzo donošenje dobrih odluka. On pobjegne, nađe se u situaciji ali onda sam sebe spetlja, puca kad bi trebao dodati. Doda kad bi trebao pucati. Jednostavno će u 3/4 situacije ili donijeti krivu odluku ili predugo odlučivati kaj da uopće napravi. Može on uz to biti Usain Bolt, niš mu ne znači.vjeko1701

    Špika je desni bek ili vingbek, eventualno vezni. Da su mu treneri bili pametniji i bolji, tu njegovu brzinu i agilnost pretočili bi u probijanje i iznošenje lopte. Kao krilo to ne može iskoristiti. Šteta...
  • emilperska
    5.7k

    Ja vec godinu dana se pitam zasto Špiku nije Jakir u ovom 3 5 2 koristio kao beka. On nije krilo, sve vise i vise je bek. I tamo te njegove pizdarije ne bi dolazile do izražaja. Defenzivno je beton bio uvijek..
  • IstokKa96
    692
    Svi su zaslužni samo je Špikić kriv...čak i u temi 'novi trener Dinama #4'
  • San Lorenzo
    15.9k
    Ma Špika je legenda, čovjek je već dva mjeseca otpisan i onda osvane na Allianz Areni. :rofl:
  • NVKOD
    1.3k
    Vrijeme je da odgovorni ulupaju koji prekovremeni sat jer je novi trener trebao biti u klubu već jučer, a kamoli do 6.10. Takav rok je samo alibi u slučaju da izgubimo ostale utakmice: "Tražimo najboljeg kandidata koji će ispuniti naše želje" dok mi gledamo kako nas Čabraja po tko zna koji put školuje, a dočekati Monaco bez trenera si klub poput Dinamo ne može niti ne smije dopustiti!

    Jučerašnji poraz je bila veća blamaža nego protiv Bayerna jer su Dolček i Grgić izgledali kao Ronaldo i Messi u primeu, a Nestorovski kao R9. Slaven je ukazao na sve naše slabosti: iznošenje lopte iz zadnje linije dok su suparnici u visokom presingu, nepostojeća trka bez lopte i ne vraćanje u obranu. Novi trener će imati puno posla podići ekipu što se tiče kondicije i odgovornosti u obrani, što bi trebala biti primarna zadaća dok se automatizmi u igri zasad čine kao znanstvena fantastika.

    Dosta je vatrogasnih rješenja poput Čačića koji kasnije ostanu za stalno, dosta je šparanja i uzimanja trenera koji su po svojim kvalitetama dostojni za klubove s donjeg dijela tablice, dosta je trenera kojima je Dinamo najveći klub koji su trenerali, dosta je trenera koji su igračima najbolji prijatelji!
    Treba trener kod kojeg će se igrači pošteno oznojiti da upadnu u prvih 11, koji će ukazati na težinu dresa i ono što grb predstavlja, kod kojeg postoji red, rad i disciplina i koji će bez zadrške poslati zvjezdice na klupu/tribinu. Ukoliko igrači misle bušiti trenera, Uprava mora odlučno stati iza trenera i pokazati da vjeruju u njegov proces.

    Da određeni ljudi u klubu i igrači imaju želju i energiju kakvu imamo mi navijači, gdje bi nam bio kraj...
  • Boycie
    1.1k
    Prvi favorit za novog trenera.

    https://streamable.com/kceffw
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.