• blubach
    300
    Za početak, Gattuso je klaun od trenera, svugdje je dobio otkaz jer su mu ekipe igrale očajno, a od odličnih ekipa je u kratkom roku napravio - sranja.

    Mislim da bi 95% Dinamovaca (uključujući mene), ako ne i više, rado vidjela Terzića, Schmidta, Favrea, nekog više, nekog manje. Koliko je realno, nemam pojma, možda je, možda nije, ja osobno mislim da nije.
    Zato mislim da su jedina 2 rješenja ili Kovač ili Bjelica (pod uvjetom da koji od njih želi doć jel) zbog svog dokazanog garda i discipline, a najviše psihološkog boosta koji bi ekipa dobila koji joj je prijeko potreban.
  • Maxova dijagonala
    361
    auuu djeluje nerealno ali kakva bi to bomba bila...ja sam čuo da se spominje i Vaha od jednog čovjeka koji je bio u Dinamovom sustavu
  • Facke
    3.6k


    Tko je klaun Gattuso? Nedavne kad su ga predstavili sam nekaj male napisal o Gattusuovem radu ko treneru. Pa si procitaj. Gattuso je sve osim klauna. Njegov Napoli je zabil 86 golova u sezone 2020/2021 i to sigurno ne zbog ocajne igre. Al to same mores izjaviti kad ne pratis druge lige. Bitne floskule ko saki drugi o Gattusu napisati.
  • Zagi
    7.7k
    Kužim da su ljudi neskloni riziku pa bi se rado vratili na percipirani ziher (Bjelicu) ali ako postoji šansa, Favre je pravi izbor.
    66 godina ima deda, neće još dugo. Treba iskoristiti njegov know-how dok mu se još da.
  • badjibadara
    3.2k
    Iskrvimo se da se rijesimo nekih igraca koji ne pridonose nicemu, a odmah zatim dovedemo takve kojih cemo se takodjer tesko rijesiti.

    Vise bi nam znacio jedan pravi karakterni **bac koji bi odmah promijenio krvnu sliku ekipe, nego 66 bezlicnih likova na kakve se baca d*kica.

    Edit. Ovo je trebalo u roster igraca, ali tak sam sjeban da sam tu slucajno kliknuo.

    Vjerujem da su i igraci sjebani, samo oni svoje suze dolarima brisu.

    dumb-and-dumber-money.gif
  • Svi na Sjever
    2.3k
    Da je početak sezone, tj. pripreme bio bih za stranca, a ovako sam za Bjelicu kojem neće trebati prilagodba.

    Utakmica s Monacom nama može otvoriti velike stvari, i vidim ju kao prekretnicu trenutne situacije i daljnjeg uspjeha u Lp,s obzirom na priliku protiv Slovana vani i Celtica doma

    Bjelica može dobiti tu utakmicu sa početnom energijom,taktičkim pristupom i poznavanjem većine naših igrača.
  • blubach
    300
    Al to same mores izjaviti kad ne pratis druge lige.Facke

    Pratim i talijansku i francusku ligu.
    Gatussov Napoli je igrao napadačku igru sa nikakvom taktikom prema iza i realno su trebali dobivati puno više golova nego što stvarno jesu. Sad sam provjerio i koji su završili, nisu ušli ni u LP jer su luzerski odigrali zadnje kolo zbog čega je i dobio nogu. Marseille ne treba ni komentirati.
    Ovo je naravno moje subjektivno mišljenje kao i tvoje, ali da je dobar trener, objektivno, nakon takvih klubova koje je prošao, radio bi u klubu lige petice, a ne Hajduku.
  • Olmic
    3.7k
    Mislim da stranac nece bit sigurno

    Nadam se Kovacu ili Keku
  • Mihaljević
    9.8k
    Trener bez stožera nadam se da se ni ne pomišlja.
  • Danko
    1.1k
    Kek bi nam sjeo ko as na cenera...
  • Batigol
    62
    Najbolje bi bilo da pronadju nekog novog Nagelsmanna....mlad,nepoznat ali pun znanja modernog nogometa....nas ili stranac svejedno...
  • Jaro
    7.4k
    Ovi decki zasluzuju samo gonica robova...
  • Sixthway
    473
    to ti je Čorluka "navodno"
  • Sixthway
    473
    mislim da je njemu predobro u Sloveniji ,igraju dobrob,sve je posložil. Prije će doći Terzić nego on.
  • Neron53
    621

    Nije li Kek stranac? :)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.