• Zg123
    347
    Ma jucer je cijela zadnja linija bila ocajna, iako njegovo pozicioniranje i igra nogom bude neke sumnje. Vidjet cemo u narednom periodu sta cemo dobiti od njega
  • MarK
    656
    Meni je on nekako nonšalantan i flegmast. Mislim da može 20-30 posto bolje. Vidjet će se tek nakon priprema i iduće sezone njegov peak.
  • Mali Zeus
    13.5k
    Sinoć je čak i postavio ekipu donekle kako spada. Rpg i ogi wingbekovi, 3 iza itd ali đaba kad je lutao do sada i sami igrači više ne znaju kud i šta. Mora otići i gotovo!Droljo

    I onda lik izvadi Roga na poluvremenu, a na negdje 5, 6:2, ne sjećam se točno, ubacije Špikića i Hoxhu. Plus ubacivanje Ademija.
  • Mali Zeus
    13.5k
    Najveće mi je razočaranje da ga u skoku uopće nema, kao npr. sinoć kad je Olise zabio.Svi na Sjever

    Stvar je u tome da su nam izveli brzi korner dok smo se mi još namještali i Mmae je prekasno skužio kaj se događa. Zapravo svi su prekasno skužili i nisu bili uopće spremni.
  • miro
    4.5k
    Nije Mmae kriv za taj gol, trojicu našij je lopta preletjela, jer nisu ni skužili kaj se događa. Mmae je čak pokušao blokirat nekim kung fu skokom, ali nije uspio.
  • Imamo Dinamo
    3.7k
    Nakon ovako maestralno poslozene igre apsurdno je apostrofirati bilo koga osim Nevisticeve dobre partije.
  • Maki17
    218
    Mislim da se više nitko ne čudi zašto ga je Ferrncvaros pustio da mu istekne ugovor. Kakva nonšalancija jučer to je neviđeno. Makar uz čvrstu ruku trenera mislim da bi mogao biti solidan stoper
  • Kruno
    344
    Umjesto njega Dovesti Benkovica ako je slobodan jos.
  • Crusades1986
    12.6k
    Mislim da se više nitko ne čudi zašto ga je Ferrncvaros pustio da mu istekne ugovor.Maki17

    Ponudio mu je novi ugovor. Mmaee nije htio potpisati produljenje. Napisano nekoliko puta.
  • Nino Bule
    13.9k


    Znaju to vec sad svi nego imaju svoje borbe pa moraju lagat i izmišljat
  • Daliban
    1.7k
    Ponudio mu je novi ugovor. Mmaee nije htio potpisati produljenje. Napisano nekoliko puta.Crusades1986

    Ne znamo uvjete tog produljenja. Pričalo se da je sjedio na klupi zbog istjecanja ugovora, ali on je slične minute dobivao i prije prošle sezone.
  • Chempers
    179
    Da su ga stvarno htjeli zadržati onda bi ga zadržali. Ili možda mislite da mu je Maric ponudio milijune pa Ferenc to nije mogao mecirati.

    Još jedna forumska igračina, iako još uvijek smatram da može biti bar koristan uz normalnog trenera.
  • jedan u nizu
    8.5k
    Ni prvi ni zadnji koji je u jednom klubu bio podcjenjen.

    Da su Trapani, Catania i Bologna znali kakvog igraca imaju, nikada Petko nebi kod nas dosao.

    Da smo mi znali kakav je Gabriel Magalhaes, kakvi bi tek bili.
  • emilperska
    5.7k
    MMA nijednu sezonu nije bio ful standardan u Fradiju. Ali bitno da je vas par uvjereno da samo zadnju nije redovit jer nije htio novi ugovor nego je cekao bolje, a to bolje smo mi.. vjv radi infrastrukture i jace lige hehhe..

    Jedva cekam na finbiz da se objavi koliko zarađuje i da probamo iščitat koliku naknadu za potpis mu je dao naš velecijenjeni i napredni SD..
  • rioda
    4.9k
    Prvo bi trebao dići štucne i staviti kostobrane, neviđeno me nervira kad ga vidim sa spuštenim štucnama

    Uz to, stalno izgleda kao da igra u drugoj brzini, ko da je na veteranskom terminu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.