• Brusa
    1.5k
    Možda je za neku aukciju u dobrotvorne svrhe...za bolesnu djecu il nešto...
  • Big Daddy
    1.3k
    u tom slucaju je to ok, ali cisto sumnjam
  • blubach
    300
    Možda je za neku aukciju u dobrotvorne svrhe...za bolesnu djecu il nešto...Brusa

    U tom trenutku 100% nije razmišljao o tome, ništa ga ne može spasiti.
    Ali može se donekle ublažiti ako to zbilja napravi.
  • ruicosta
    168
    Ne znam za vas, ali ja sam siguran da covjek koji na onu loptu protiv hajduka ide glavom i fula mrtvaca kao ovog danas - ne moze biti druga spica dinama
  • Crusades1986
    12.4k
    Potrefilo mu se par lopti i golova pa su ljudi od njega napravili reprezentativca.

    Realizacija mu i dalje nije jača strana.
  • ruicosta
    168


    Apsolutno i to je, ajmo reci, ocekivano. Problem je kaj su i u klubu zabrijali da je zvijer pa nisu isli po špicu. Nama nužno treba fox in the box. Imamo 2 špice od kojih je jedna lažni zadnji vezni (disclaimer: volim brunu i njegov vic u igri ali kada to trener zna limitirati i ukalupiti), a druga je Mandzo za siromašne sa boljom zuzom
  • Orc123
    8.1k
    Kule je apsolutno ono sto se ocekuje od njega, zamjenska špica i tjt. .....nije on vrhunski igrac ali daje sve od sebe. Cak je nadmasio moja ocekivanja ali od njega ocekivati da bude 1. Špica mislim da je promaseno totalno.
  • Mihaljević
    9.8k
    Prva špica nam treba.
    Bruno zamjena.
    Kule igrački uvijek bio treća špica, joker sa klupe.
  • San Lorenzo
    15.9k
    Čovjek je bio u formi života, onda ga se nagradi klupom ili promjenom sustava, sve to zato što Mikrofonac mora igrati.
  • Str1nger Bell
    1.3k
    Kulenovic je igrac za Lokomotivu ili eventualno trecu špicu Dinama.

    Tehnika i realizacija 0.

    Volja i trka 10/10, medutim to nije dovoljno.
  • Patak
    2.9k
    Kulenović je do kraja sezone prva špica reprezentacije a ne samo Dinama.
  • Big Daddy
    1.3k
    To bih tvrdio prije tekme s tovarima, ali na zalost, u ove 3 tekme se uklopio u sivilo…
  • Patak
    2.9k
    Ja to ne gledam kroz dvije tri utakmice, nego na osnovi njegove cijele dosadašnje karijere i toga da u reprezentaciji konkurencija za špicu trenutno nije neka, drugi su ili u godinama, ili nisu kvalitetni ili nisu baš špice, pa Petko mu je i tamo najveći konkurent. Kule je i jučer odlično šutirao u okvir gola, prije toga se odlično izborio za taj šut, a mislim da je imao još jedan udarac. Realizacija mu nije velika, ali broj prilika u kojima se svaku utakmicu nađe u minutaži koju dobija je dosta velik, s tim se čovjek rodio. A krize, posebno golgeterske ima svaki napadač. I onda promaši ili mu golman obrani neki udarac, i odmah Kule nije taj. A drugi neki napadač u tom istom vremenu ne bi nikad ni došao do prilika pa se njegove mane ne bi toliko primijetile.
  • blubach
    300
    Može on bit naše božanstvo, ali ne vjerujem da će ikad zaigrat za repku, mislim da nema dovoljne kvalitete. A kvalitetnije špice od njega u repki mi se čini da imamo i sad (Matanović)...
  • Jaro
    7.4k
    Kule nazalost nece do 15 golova da igra svaku utakmicu od prve mon. Svaka cast na srcu i trudu, al nema on tu kvalitetu...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.