• E46
    694
    Oni bolje da se ostave komentiranja kluba, kreteni.
  • Zagi
    7.7k
    Bjelici se ne smije dozvoliti pretjerani upliv u dolazne transfere.
    Dogovor sa SDom apsolutno. Autonomija nikako.

    Mora naučiti delegirati.
  • Noel
    6.4k
    Marić je napravio solidan prijelazni rok. Ne sumnjam da bi našao i dobrog stranog trenera. Ali Bjelica mu mora bit prioritet u ovoj situaciji. Tek ako Bjelica odbije ponudu ić na stranca.
  • Praskaton
    2.3k
    Bjelica ce nas sigurno podici kratkoročno(do zime bi odradio vrhunski posao).
    Iza toga tko zna što slijedi s njim nikad ne znaš.

    Ako su vec Terzic i Kek nerealni idemo po stranca koji ce nas stabilizirat i gradit igru pa makar patili u LP.
  • sebenico
    598
    Kalinić uspije u Hajduk koji nije grupe europske lige vidio više od desetljeća dovesti Gatussa koji je vodio Milan, Napoli, Marseille, Valenciu, ali nama su nerealni oni koji su vodili Maribor i Rijeku ili Borussiu Dortmund. Nema nerealnih, ima samo sposobnih i nesposobnih ljudi da se dovede pravi trener.
  • Crusades1986
    12.4k
    Je, vodio je napoli, milan, marseille i valenciu al nije s njima igrao finale LP i skoro uzeo Bundesligu.

    Ja bi hodao gol Zagrebom da on (Terzić) dođe u Dinamo, al prije ću s Lidijom Bačić na kavu nego što će on postat trener Dinama.
  • NitkoBitan
    17.6k
    Do neki dan se Gatusa nazivalo klaunon (sto i je) a od danas je veliko trenersko ime... smijesni ste.

    Trenersku karijeru ima zahvaljujuci svojoj igrackoj.
  • sebenico
    598
    Gatusa su klaunom nazivali oni koji su pisali ode našem vrlom sportskom direktoru. Čovjek koji je vodio dva bivša europska prvaka, osvojio talijanski kup sigurno nije neznalica. Da slučajno nije u Hajduku nego slobodan i za njega bi se ovdje pisalo da je nerealan.
  • austrijanac
    4.1k
    Ja bi hodao gol Zagrebom da on (Terzić) dođe u Dinamo, al prije ću s Lidijom Bačić na kavu nego što će on postat trener Dinama.Crusades1986

    Prekjučer ekipi obećao da idemo u Bačvicu u Lučko svaki drugi tjedan, na moj račun, ako Terzić dođe.

    Prevelika želja, ali sumnjam da će on doć.
  • SAS1987
    14.7k
    Izgleda da puno zonasa ima privatan interes da Terzić ne dođe :lol:
  • Daliban
    1.7k
    Daj tog Schmidta.
  • Sibirski plavac
    1.8k
    Njega bih nakon Terzića najviše volio najviše vidjeti kod nas. Samo mi se čini teško ostvarivo i za jednog i drugog...
  • Cosey
    510
    Nisam pametan. Čak i da lova nije problem, ne znam koga dovesti. U zadnjih 20 i više godina jedini ozbiljan trener je bio Bjelica. Jakirović je bio problem dulje vremena, ali nisam bio za njegovu smjenu ako to znači dolazak nekog njegovog ranga ili još goreg.
    U Hrvatskoj ne vidim trenera dugoročno za Dinamo, ali s obzirom da je grdo jedino domaći trener i dolazi u obzir.
  • ibro1986
    179
    Onda cemo bit 5. na ljestvici, mozda 4. i udjemo u konferencijsku ligu pa cemo tamo rusit rekorde
  • IceMan
    2.1k
    Moje insajderske informacije (bivši igrač Dinama) govore da se čeka (još uvijek) odgovor Keka.

    E sad, živi bili pa vidjeli.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.