• Boycie
    1.1k
    neka neka nek se zna, milijon od dinama.
  • Big Daddy
    1.2k
    Boze sacuvaj :monkey:
  • Marcinko
    599
    Malo zajebancije nije da gledam tekmu i iskreno žalim one koji to gledaju subotu večer.
  • db-izbjeglica
    15.4k
    Igraju Hajduk Gorica a cijelom stadionu je Dinamo u ustima.

    Edit: uz sve to komentator uz smijeh uživa i poziva gledatelje na slušanje pjesme sa stadiona i priča o nevjerojatnom HNLu.
    Noel

    pa nek pjevaju, šta sad... imaju pravo
    jesu nas sjebali? jesu! na domaćem terenu, u sred zagreba...

    zaslužili smo svako sprdanje i podjebavanje u zadnjih tjedan dana.
  • Ali
    2.1k
    Opet smo ih mi digli iz mrtvih kao i proslu sezonu Pwtko sa kurcenjem kod penala, tako i Jakir sa losom postavkom u derbiju.
    Sad malo suci (oprostwn drugi zuti i penal a lopta se u ruku odbila od koljena igracu) iako i ovaj Leš jedini valjda u postavi Gorice nije igrao u ili zelio igrati u hajduku a frajer jw smjesan danas.
  • sebenico
    584
    Ovdje su se sprdali s Kalinićem i Gatussom. A njemu bar momčad ne izgledala izgubljeno i bezmudo na terenu.
  • Praskaton
    2.3k
    Kod njih se ocito stvorila neka kohezija trenera i momcadi,dodaj povratak Livaje u formu te spretnu i sretnu pobjedu u derbiju imas ovo.
    Cekaj dva vezana njihova kiksa i opet ce sav jad isplivat.

    Mi smo potonuli potpuno.Ono što je Neva rekao trebaju se oni međusobno preispitat sta i kako.Vratit se radit jer je teren jedino mjerilo.Pustit price.
    Uz pravog trenera izaći ce ovo na dobro.Opet
  • Sunja86
    1.2k
    Prije 3.kola smo bili na +4, a sada na -4.
    Muka moja.
  • Petar86
    886
    Ima u tom Gattusu nesto cim mu svi hitaju u zagrljaj nakon pogotka, a o borbi do posljednjeg zvizduka ne treba ni pricati.

    Ako oni imaju pare za stranog trenera, valjda imamo i mi
  • diebalo77
    184
    Naša pobjeda i Rijeka su nam jedina nada da prvenstvo ne ode u krasni
  • Mali Zeus
    12.7k
    Idu oni prema tituli.
  • seljak86
    2.6k
    Ljudi igra se još 29 kola. Primirite strasti.
  • dzg717
    1k
    Gledajte njih drzi Livaja koji je I OVU godinu za naseg Petka i ostalih napadaca u HNLu svemirski brod samo sto to ne smijes rec. Svake godine ima 20+ g/a dok brojke nasih napadaca ne zelim niti pogledat
  • Toni90d
    414


    Još dodaj dvije utakmice koje su sudci direktno odlučili u njihovu korist i evo ih na +4.

    Samo je ovo drugi Hajduk, naprema prošloj godini. Iako ima još vremena da se vrate u svoje staro i krenu bušiti trenera/e kao lani. Za sad izgledaju igrački bolje nego mi, ali samo radi dobrog odnosa i respekta prema treneru.

    Sa tim da se ne priča o njihovim financijskim problemima. Ona izjava o 2mj i nemaju za plaće, nije balon pa da je odletio. Priča o minusu 30 000 000€ nije izmišljena, još malo i prelazi kapitalnu vrijednost, a sa time dolazi stečaj.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.