• Crusades1986
    12.4k
    Ma kakvi, i ovak sam nenormalan, samo mi još to treba.
  • Zagreb1992
    1.7k


    Baš se treba zamarati tovarima kad nas Belupo pregazi umjesto da se posvetimo sami sebi
  • MarK
    648
    slažem se. Problem je što smo ih previše uzdizali, a ovo netko čita. Ako ne oni sami, onda oni lešinarski novinari koji će iskoristiti naše emocije za bildanje ega igračima. Oni su glavama bili tko zna gdje, bez motivacije za domaću ligu na čelu sa bivšim trenerima. Grdno smo se prevarili sa pohvalama. Evo dokazali su koliko vrijede kad nestane žara i motivacije.
  • Facke
    3.6k
    Al glejte decki, tak je kak je. Ja se nadam da Maric i ekipa budu doveli postenoga trenera. El tu neke ne stima v ekipe. Kakva katastrofa ljudi moji. Ove je teska ali bas teska sramota. Ak se nekomu igracu ne igra za Dinamo nek si spakira kufere. Govor tela kod Mmaeea naprimjer denes katastrofalen. Nekaj se ocite desile nakon Hajduka.
  • BBB Sibenik
    4.3k
    Triba dovest nekog terorista od trenera
  • Batigol
    62
    evo crvenim se od srama...a sada adio!
  • rioda
    4.8k
    Bez obzira na lošu igru i slab pristup, ovo danas smo izgubili izmjenom Stojković-Kulenović čime smo dobili krater u vezi

    I da je ušla ona prečka Ristovskog na 1:1, vjerojatno bismo utakmicu nekako priveli kraju
  • Boycie
    1.1k
    Da je Slavenu uslo par zicera , dobili bi jos par komada.
  • Hrc-Vg
    349
    meni nije jasno zakaj je izvadio Stojkovića koji je bio najbolji…
  • Droljo
    8.1k
    Pomalo ljudi. Dok dođe trener pa igrači krenu od nule opet i borba za pozicije počne. Budu opet jeli malu djecu...
  • rioda
    4.8k


    Istina, ali Stojković vjerojatno fizički ne može svih 90 minuta zbog duge pauze, no ja sam očekivao Roga, a ne Kulenovića. Doslovno smo im predali vezu, još se ni Mišić nije baš istaknuo trkom
  • Sibirski plavac
    1.8k
    Kak je već netko napisao, ova ista ekipa (koja nažalost zadnje 3 tekme ne briljira) je ne tako davno uvjerljivo izbacila jedan Qarabag i ušla u ligu prvaka. Nekako sumnjam da su u ovih par tjedana zaboravili igrati nogomet. Mislim da će s novim ozbiljnim trenerom ovo ići na bolje. Bar se nadam...
  • Cosey
    510
    Vidiš, to je problem kad kažeš da smo uvjerljivo izbacili Qarabag.

    Rezultatski da, igrom baš i ne.
  • Agramc
    9
    kako si to mislio očekivana?
  • Sibirski plavac
    1.8k
    Rezultatski gledano je uvjerljivo. Prava slika je ipak nešto drukčija (hrpetina njihovih fulanih šansi).
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.