• dmil
    314
    "Mi smo bili u teškom trenutku, ovaj tjedan je za nas bio jako težak i psihološki i emotivno. No, moram reći da je jučerašnji trening bio jedan od najboljih koji sam ja vidio, a poprilično dugo sam u Dinamu.

    Fokus na utakmicu je bio odličan i u samoj utakmici ne mogu previše zamjeriti igračima. Imali smo dovoljno prilika da usmjerimo utakmicu u svojem smjeru. Mi ne zabijemo, a na drugoj strani sve što može poći krivo pođe krivo".
  • Boycie
    1.1k
    koji je relevantan period za ocijenit rad jedne uprave?
    Ova sadasnja je postigla puno vrijednije stvari od rezultata. Nesto sto nismo imali vise od 15g.
  • Eduardo
    20.3k
    spašava nas samo trener s iskustvom i autoritetom, ali baš pravim trenerskim iskustvom i autoritetom, a Sopa tu sa svojim preseravanjem ne ulazi u ozbiljnu priču.

    U ponedjeljak ujutro očekujem ime novog trenera. Sve nakon toga je zakašnjela reakcija i minus SD-a i svih ostalih koji odlučuju o tome.
  • Cif
    59
    dovesti Magatha da pišaju krv
  • Nino Bule
    13.8k
    Pa tko je rekao da se ne smije kritizirat al valjda je logican slijed da prvo trener strada, pa onda sportski, pa onda uprava, koji je smisao nakon prve krize di je VEC SMJENJEN trener kojeg uopce NIJE ODABRAO ovaj sportski i garnitura sve mjenjat u klubu osim ako niste peta kolona i želite lose dinamu, moras stvarno ozbiljno bit podkapacitiran da mislis da je rješenje problema sada smjenit sve i da klub gura usred sezone bez ikakvog vodstva i organizira nove izbore na koje bi se javio tko tocno ? Otto baric junior i damir zoric ? Doslovno zelite da predamo titulu hajduku ili rijeci
  • Krulek
    461

    Gdje ti je novi trener, virtualno u nečijim mislima. Klaun makar nasmijava ljude, a ti ne vidiš da je ovo za plakanje.
  • Cif
    59
    bilo bi dobro već sutra ime novog trenera
  • Big Daddy
    1.3k
    Ili njegovu “kopiju” Kovača.
  • Cif
    59
    Kovača za glavnog.Magatha za pomoćnog zaduženog za fizičku pripremu igrača,Roberta Kovača za trenera za obranu i neznam koga za ofanzivni dio
  • Krulek
    461

    Onaj u kojemu sve funkcionira kako spada pa i kada su porazi u pitanju. Ovo trenutno nije takvo vrijeme jer odgovori na ovo što se događa koliko vidim ne funkcioniraju. Novi trener u mislima, očito loš probir igrača koji se ne zalažu , a i ne kažnjavaju poslije ovakvih blamaža.
  • Kruno
    328
    Nista sad se otici kvalitetno napiti da se smirim.
  • Boycie
    1.1k
    situacija je trenutna, odnosno traje par dana. Vidjet cemo sljedece korake. Za ovo su krivi igraci najvise, a trener je morao platiti nakon 9kom i vezanih tekmi sa Rijekom i tovarima. Pa i da je bivsi Boys iz nasih redova.
  • ibro1986
    180
    Bilo kako, ne mozemo bit gori od tovara, da stoperi daju autogolove, idemo Gorica
  • Crusades1986
    12.4k
    Ovo nam se svake sezone događa, ništa neviđeno.

    Ne budite gori od tovara po svojim histeričnim reakcijama. Mogu si mislit na šta fejs liči ako je ovdje ovako.
  • seljak86
    2.6k
    Ni ne otvaraj fejs nikako ako ti je psihičko zdravlje drago
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.