• Krulek
    461

    Ne moram ja biti klaun, klaunovski i cirkusantski je ovo što se sad u Dinamu događa , a nitko ne mrda ni malim prstom ni Uprava sa SD-om već sjede umno razmišljaju što da naprave dok se igrači lagano šetkaju i prosipaju ugled Dinama, sad već i u HNL-u . A, prošlo je odavno 12 sati.
  • MarK
    648
    Sve je krenulo od prolaska Qarabaga. Jakir svršavao kao da smo izbacili Real, 5:0 ponijelo i navijače, euforija na forumu, igrači se umislili paraju se nosevima oblaci, Jakir postao sir Alex, nabit ćemo jogurt, prognoze ovdje 5,6,7 - 0. Svi smo kumovali ovoj sramoti, odavde pa preko medija sve do momčadi pa i uprave.
  • Nino Bule
    13.8k
    a nitko ne mrda ni malim prstomKrulek

    Smjena trenera je nemrdanje prstom ? I nisi kao klaun, ok
  • ibro1986
    180
    Komentar na današnju utakmicu
    https://youtu.be/VswOzlW1LGM?si=KJP2iMl9wynfkmMp[/me[media]https://youtu.be/VswOzlW1LGM?si=KJP2iMl9wynfkmMp[/me
  • Cif
    59
    Kovač i pomoćnik Magath.Brat Robert trener za obranu
  • Big Daddy
    1.3k
    Na nama navijacima je da stvaramo pozitivnu energiju i nosimo ekipu, NA IGRAČIMA JE DA IGRAJU I DONOSE POBJEDE!
  • Markelo
    2.6k
    Nije Neno levat, zna on da mu je ova sramota protiv Belupa digla primanja za 100k eura
  • tp1997
    415
    Ako će im trebati do Varaždina da nađu novog trenera, onda bi mogli malo jače mrdati prstom. Do tad se stigne kiksati i protiv Lokomotive, i eto ti Rijeke i/ili tovara na +6 ili +7

    Od samog početka je taj rok 6.10. sulud
  • Antisha
    723
    Stvarno je fenomen kako nešto što se gradi danima, tjednima i mjesecima može u par dana otići u neku stvar.

    Nakon svega ovoga nisam ni bijesan koliko sam začuđen. Koji nam se kurac događa?
  • Ludovic IX
    7.3k
    Tu kad je dobro onda se pišu pjesme i poeme o nekima. Najavljuju petarde i slično. A kad je loše, onda izlaze najveće gadarije iz istih ljudi.

    Takvi su ista sramota kao sramotna igra koju pružaju naši igrači. Ako vam smetaju ljudi u dinamu, imate mogućnost promjene za 3 godine.
  • dmil
    314
    kaze Perkovic nema se sta zamjeriti igracima
  • Krulek
    461

    Znači još koliko, četiri godine? A do tada razni likovi mogu i staviti klubu ključ u bravu sa ovakvim stavom i ponašanjem. Nitko ne može biti izuzet od kritike u ovakvom slučaju i ništa nije slučajno.
  • Murtidzg
    23
    Ovim preplaćenim picketinama na terenu treba početi jebat mater. Kaj svi su krivi samo oni ne. Nemojte me zajebavat.
    Vi kaj prozivate da svi moraju otic kaj je sa glavom?

    Netko je vec napisao ODGVORNOST...

    P.s. NE DAMO DA POTONES...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.