• jp23
    2.6k
    Bivšem treneru se dalo previše vremena, a ovo večeras je čisti dokaz tomu. Unakazio nas je za narednih nekoliko godina, a jedino što nas od tog može spasiti je pravi trener, stručnjak, psiholog i motivator.
  • cibona
    3k
    Uprava mora snositi dio odgovornosti. Već sam rekao da im je najveći minus to što su ostavili jakira na kraju sezone, a sada je vrijeme da se preispita njihov prijelazni rok.
  • San Lorenzo
    15.5k
    Nepopularno mišljenje je da nisam uopće ljut, samo neopisivo prazan.
  • Nino Bule
    13.6k
    eć sam rekao da im je najveći minus to što su ostavili jakira na kraju sezonecibona

    Jel bar priznas da bi bio ogroman potres u klubu da su mu na ljeto dali ostavku jer je cijela javnost graknula kad je olivari pustio pricu o otkazu jakiru nakon sezone ?
  • Paggini
    19.9k


    Poslije Hajduka sam kiptio od bijesa, ljutnje, poslije Bayerna sam bio ošamućen, a danas mi je ovo sve skupa samo smiješno
  • cibona
    3k
    Naravno. To je bila jako teška odluka i razumio sam njihovu dvojbu, iako sam tada zagovarao jakirov odlazak.
  • Praskaton
    2.3k

    Da bio bi.Al da se odmah imalo spremnu zamjenu koja je kvalitetnija od Jakira nebi bilo problema.

    Ovako sad imamo potres uzrokovan Jakirovom ostavstinom i bolikurcinom igraca.
    S vedrije strane,bolje sad na pocetku prvenstva i Lige prvaka nego pred kraj.
    S Jakirom na klupi bi to sigurno doslo.
  • sport
    3.3k
    Ponekad nije onako kako se ćini čitajući portale.
  • Markelo
    2.6k
    Eto sad je javnost graknula da hoće Bjelicu na klupi Dinama.
  • Big Daddy
    1.2k
    KAJ CE ZBILJA IGRAČI DOBITI PLAĆE ZA RUJAN???
  • NKDZ86
    1.5k
    i bonus za ulazak u lp
  • NitkoBitan
    17.1k
    Moj komentar od prije 3 dana, i dalje ovo mislim.

    "Tucemo Monaco doma pa mladariju RB u gostima, zatim invazija na Bratislavu nekoliko tisuca ljudi bez karata... pustite me da sanjam."

    Pustite vi medije i ostale jahace apokalipse, nece ih bit nigdje kada Dinamo opet ude u formu. Tjedan dana traje ovaj pad, kako je naglo zapoceo tako ce naglo zapocet i nas "povratak".
  • Paggini
    19.9k
    Slažem se.

    Bit će lijepo sjetit se ovoga na trgu okružen tisućama baklji nakon 36. naslova i prvog povijesnog proljeća u LP.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.