• Cif
    59
    Kovača na koljenima moliti nek dođe i nek ih nagazi
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Kakva je karma kurva ,do.prije nekimdan sprdali smo se raspadu Rijeke ,raspadu tovara ,ispadnu,ponizavanju. Vidi Dinamo.u par Dana . Sramota za.sramotom . nemozes pojacanje dovest za mukte da ga jebes. Pogodio s rpg špikic mislis tako stalno. Nista od toga stari mojpa špika je za ovog mbukua mbape
  • ElDorado
    184
    Od pocetka sezone se vidlo da je obrana i defanzivna veza totalno u kurcu. A Qarabag u zg je bio potpuni dokaz tome. Logican sljed dogadjaja.
  • Big Daddy
    1.3k
    Kao 2,5 milje puno koje je navodno Kovac trazio?! Pa da damo 5 milja nije puno koliko ovoj ekipi ocajno treba trener!?
  • ZrnTSCHeZ
    86
    Mario Kovačević.
  • vjeko1701
    8.4k
    Bjelica danas navečer mora doći na potpis ugovora. Hvala na pažnji.
  • San Lorenzo
    15.9k
    Nemamo vremena za intervjue uz kavicu, trener mora biti tu do ponedjeljka...ako budemo agilni kao sa nekim transferima dočekati ćemo i 2025. sa Perkovićem na klupi.
  • Crusades1986
    12.4k
    Do danas nisam mislio da je Neno dobro rješenje, ali nakon ovog danas ne vidim da je nešto drugo pametnije u ovakvoj situaciji.
  • Nolifer
    8.1k
    Neno ili Vaha po meni, ne znam ko bi mogo bit bolji od njih trenutno. Jer gore od ovog ne može.
  • tp1997
    411
    Schira tvrdi da Dinamo razmatra trojicu kandidata, nije imenovao koga.

    To je naveo u istom tvitu gdje piše da je Dinamu ponuđen Mazzarri.

    Što god da bude, mora biti što prije.
  • ElDorado
    184
    Nagruvali smo svlacionicu s neprovjerenim strancima. Sad mi je jasno zakaj je tsj Mmaee igrao samo za Ferenc i nisu mu produzili ugovor. Uzeli smo bezbroj krila nismo pokrili najvaznije mjesto 6ice. Pojacali se kao a nitko za prvih 11. Nemres ti uzimat besplatnjake i onda ocekivat cuda s trenerom kojo nikaj na defenzivi ne radi.
  • Crusades1986
    12.4k
    Sad mi je jasno zakaj je tsj Mmaee igrao samo za Ferenc i nisu mu produzili ugovor.ElDorado

    Opet lažete. Ponudili su mu ugovor, on nije htio potpisat. Ajde prestanite laži pretvarat u istinu
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    Ja mislim da nam treba netko poput Kovača, Favrea ili Terzića, neko ime iza kojega mogu svi stat kako bi se kupio mir bar neko vrijeme. Mislim da bi Neno podijelio malo navijače, plus izgubio je stožer, a Vaha recimo mislim da ima previše godina malo.
  • Olmic
    3.7k
    vec vidim danas Sopica…
  • tp1997
    411
    Nije ni nemoguće da će sada u panici napraviti tako nešto
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.