• Fanboy
    2.6k
    Real Madrid je 2014 uzeo LP, zatim je 2015 došao Benitez i izgledali su jako loše u prvenstvu protiv jačih momčadi...
    Dolazi Zidane i uzimaju LP od 2016-18...

    Te priče da igrači moraju nekog dobiti bez dobrog trenera možete baciti u koš...Benitez je još osvajač LP, a vi očekujete da Dinamo nakon razbijanja u LP oobjedi Slaven koji ima dosta bivših igrača naših klubova.

    Pa nije to seoski turnir, već profi liga sa takvim igračima. To što Slaven gubi od Dinama u normalnim uvjetima ne znači da neće iskoristiti teško razdoblje bez trenera i da se ne radi o profi igračima i dobrom treneru koji je sa Varaždinom izdominirao daleko jači i stabilniji Dinamo...
  • Zvonkec
    64
    Problem je kaj ozbiljan trener teško da će potpisat prije Monaka jer ne želi upast u ekipu koju nije slagao, ne poznaje stanje i na samom startu dobije porciju, mislim da je od tud taj datum kao rok do kad će se dovesti trener. ovako bi imao reprezentativnu pauzu da odradi mini pripreme i uvede neke svoje ideje ali nama do tad može otić titula
  • Toni90d
    473
    Ne znam kako vama izgleda, meni je tajni favorit, Kovačević, njegove momčadi igraju napadački, oku ugodno. Samo je pitanje koliko je spreman nakon bolesti preuzeti klub kao Dinamo, gdje je razina stresa na puno većem levelu od ostalih. I koliko je klub spreman stati njemu iza leđa ako ga senatori krenu "bušiti".
  • dZg1986
    520
    Mislim da bi najgora stvar bila dovoditi neke HNL trenere, Dinamu treba ozbiljan trener, idealno Bjelica, eventualno Kovač. A može i neki stranac sa iskustvom i autoritetom.
  • Dr Hofmann
    1.1k
    Ozbiljan trener, ne opet neko HNL ime pobogu, ovdje treba pravi nogometni kirurg koji ima jasan plan i program. Nikakvi Sopići, Kovačevići, Tomići itd... Izgorit će ko petarde momentalno
  • tp1997
    411
    A i Kovačević je tek sjeo na klupu Belupa, teško baš da će nakon dva kola u Dinamo
  • Toni90d
    473


    Para vrti gdje ni burgija neće.
  • Big Daddy
    1.3k
    Kakav krvavi Kovacevic, pa jbt nismo tovari da nas treniraju tamo neki treneri koji u HNL-u malo bljesnu!? Nama treba ozbiljan, provjeren trener s internacionalnim iskustvom, u najboljem slucaju Hrvat, a za to dolaze 3 u obzir plus jedan Bosanac miljenik navijaca.
  • Daliban
    1.7k
    Kovačević je dobar trener i drago mi je da se vratio. Žao mi je što nije pričekao još koji tjedan.
  • miro
    4.4k
    Mario Kovačević je pravi frajer i odličan trener, ako ovako nastavi, ne bih imao ništa protiv da jednog dana i nas vodi, ALI ne u ovom trenutku
  • vjeko1701
    8.4k
    O čemu vi pišete. Čovjek se vraća od bolesti i na svoj rizik je preuzeo Slaven.
  • i more je plavo
    1.1k
    Nama sada treba psiholog koji zna pokazati autoritet, a Bjelica to ima u sebi.
    Nemoguce je da smo u 3 tjedna postali totalni luzeri.
    Qarabaq nas je gazio u Zagrebu, ali nismo se mentalno raspadali nego smo čvrsto cekali nase sanse i koristili ih.
    Sada cim primimo gol nastane raspad sustava, svi su po svuda, strah u dodavanjima, hrpa grešaka i nema sanse da se sastavimo nego cekamo kraj i gledamo kolko bumo komada dobili.
    Barem su to znali, okretati rezultat na volju, agresiju i moral.
    Sad kao da ne vjeruju da ista mogu osim popiti porciju čim loše krene.
  • LaznjakProsineckog
    789
    Navodno Nenad Bjelica od ponedjeljka (Zajecova želja), a Marić želi stranca.
  • Big Daddy
    1.3k
    Marić nek bude miran!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.