• CastAway1986
    1.5k
    polako , cijela ekipa je trenutno u banani i još je rano reci tko je od novih pojačanje a tko ne ! Zasad se jedino možda isplatio Pjaca jer je dao golove za ulazak u Ligu prvaka iako i on igra ispod razine
  • Samurai
    112
    Rog,hoxa,oliveras i rekao bi Mikic unutra,Al decko im očito ne treba ipak imamo skutera Rilea..
  • Cif
    59
    igračima na dušu.Znači igrači su zaboravili igrati nogomet.Točno se vidi potpis trenera u našoj igri.
  • Orc123
    8.1k
    ista stvar je i danas! Momcad igranili ne igra...mi trenurno nismo mocadninto vec dugo! Ne igramo momcadski, ne napadamo momcadski, ne branimo se momcadski.....sve se svodi na individualnu kvalitetu i kad to stane mi nemamo nista! To je bio modus operandi kod Jakira. Stavi individualce pa nek igraju i stvore nesto! On momcad nije stvorio!
  • Bruh
    956
    Ulazi RileMaksim Maksimirski

    Odmah mi je u glavi zasviralo dududu nema nam pomoći
  • KlasicZg
    556
    Kad znas da ces svaku tekmu igrat od prve brz obzira na sve, igrat ces ko kurac na terenu i bez imalo žara.

    Kad igras pod trenerom kojeg samo zanima zalaganje i borba, kod kojeg nitko nema zagarantirsno mjesto u prvih XI onda 20 igrača ore teren i imas prvih XI koji će pomest protivnike, ulazit u svaki duel bez straha, bit na korak od protivnika i pobjeđivati!
  • Mathiasovi Chageri
    2.8k
    Jakiru je osim otkaza trebalo podići i optužnicu po par točaka na Haškim tribunalu za ratne zločine. Kako je taj lik proveo godinu dana na našoj klupi to je za proučavanje.

    Doslovno cijela momčad je nazadovala pod njegovim vodstvom. Baturina je grozan, RPG se gubi po terenu, Mmaee koji je izgledao solidno u prva dva kola, nakon par tjedana Jakirovog drila izgleda kao rekreativac. Sredina terena nije postojala cijeli Jakirov mandat ali ovo je nešto posebno. Nema agresivnosti, nema brzine, igra se penzionerski nogomet, Cordoba uletava u prostor konstantno, ali nitko ga ne upošljava jer smo spori i jer igramo alibi nogomet bez imalo okomitosti.

    Izjava kako je ostavio momčad u boljem stanju nego ju je zatekao je baš potpuno bizarna jer meni ovo izgleda jednako loše, ako ne i gore nego kad je došao.
  • Maxova dijagonala
    408
    Cordoba unatoč asistenciji djeluje pogubljeno na terenu
  • Samurai
    112
    Onda si ga nemoj..Al taj igrat za Dinamo osim protiv Banjola vise ne smije
  • IstokKa96
    692
    Drugu sezonu imamo disfunkcionalnu momčad, nesređenu, previše sličnih igrača koji ne igraju kontinuirano svoje pozicije i tako će biti da Mourinho dođe za trenera.
    I ovu sezonu ćemo opako krvariti i prolijevati žuč na dnevnoj bazi.
  • Gelipter
    3.7k
    Kad čitam neke komentare imam osjećaj da je nekima drago kad igrač kojeg kritiziraju loše odigra kako bi slavodobitno mogli napisati: "jesam vam rekao?!"
  • tp1997
    431
    Imaju, ali su isti ti igrači, ili bar dobar dio njih, više puta pokazali da znaju igrati nogomet i da imaju određenu razinu talenta.

    Stav igrača na terenu, njihov voljni moment itd., sve to uvelike ovisi o treneru i preslika je mentaliteta kojeg trener usađuje ekipi.
  • emilperska
    5.7k
    Da je MMA dovela glavina tajnica, raskomadali bi ga tu. Ali škart Fradija je doveo SD pa je super pojacanje za prvih 11..

    Bumo vidjeli do kraje tekme, idu jos 2 zicera Slavena preko njega..

    Cordoba solidan..
  • NitkoBitan
    17.6k
    Petkovicu treba zabranit vracanje na centar po loptu pod hitno! On je zabio gol kad se nasao u 16m, tamo nek i ostane jer nam je tamo potreban.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.