• Nino Bule
    13.8k

    Mmaee je loš koliko i ostalih 9 igraca na terenu, ne vidim po čemu je on više promašaj od baturine ili petkovica po prikazanom danas
  • Ivan0302
    497
    Al da nitko faul ne zna napraviti, pa to je osnova nogometa... Ja ne znam isto da do jučer nisu čuli za nogomet i kako se igra i neke osnove.
  • Captain America
    17.7k
    paa da, ipak je Slaven real madridibro1986

    IMG-2882.jpg
  • cibona
    3k
    Za ovakvo stanje krivi su i bivši trener i igrači. Netko mnogo više, a neki manje.
  • emilperska
    5.7k
    MMA marš na klupu više!

    Dokle cemo ga trpjeti???

    Ovo su greške u rangu Boška koje ponavlja
  • Kaktus Car
    561
    Igramo nepismen nogomet.San Lorenzo

    To je tako kad je nestrpljiva uprava potjerala trenera nakon samo zimskih i ljetnih priprema. Da je dobio priliku odraditi još 5-6 priprema možda bi ekipa mogla odraditi elementarne stvari na terenu.
  • Nino Bule
    13.8k
    a igraju čunjevi na terenu ili igrači?don

    Pa krivi su i oni ali trener je imao dovoljnu igracku kvalitetu da od njih napravi igru kojom se moze dobit slaven bez drhtanja i ne primi 12 komada od bayerna, 4 hrvatska reprezentativca imamo ne bi smjeli ovako izgledat koliko god nasi igraci bili limitirani
  • Purgeri
    833
    Bernauer je uvjerljivo najbolji u zadnjoj liniji. Po cemu bi njega vadio prije nego Mmaea??
  • don
    5.7k
    samo ću reć, blago onome tko misli da velika odgovornost za ovakvu igru i rezultate nemaju igrači.
  • NKDZ86
    1.6k
    Jugoslaven belupo! Ne mogu ih smislit od onog dana kad su nas pobijedili i slavili kaj su nas poslali u ligu za bedaka!
  • Orc123
    8.1k
    Ja fakat ne kuzim cemu izdvaja je pojedinaca ako mi ko momcad izgledamo uzasno! Kaj ste mislili da ce Perkovic nesto promijeniti ..pa on je bio dio stozara propalog profwsora Jakira....to je sve isto....katastrofalna ostavstina trenera koji u godinu dana nije poslozio nista! Ni obranu, ni napad. Kaj ste mislili, da cemo proigrati? Kolektivno je to lose...treba nam trener fa nas poslozi i da krenemo od pocetka!
  • Mladi Starac
    184
    Petko i Bati van, unutra Kule, Kača

    Užas od tekme.
  • cibona
    3k
    samo ću reć, blago onome tko misli da velika odgovornost za ovakvu igru i rezultate nemaju igrači.don

    Al ne kužim tko to misli? Igrači su također odgovorni, ali trener je taj koji ih je iz utakmice u utakmicu seljakao na različite pozicije.
  • Crni86
    3.9k
    Nema veze ovo sa trenerom, apsolutno nikakve veze. Ovo je sve maslo igraca. Nemojte me zakebavat, pa igraj lose al se bori, radi faulove, strgaj nekog. A ne ko babe hodat po terenu dok se drugi dodaju.

    U par akcija kad je bilo kiselo pojedinci stoje i boli ih ona stvar, od pjace, misica, baturine pa na dalje. Sramota, to nije gard i stav dinamovog igraca. Ne mora im trener valjda rec da moraju dat 100% od sebe?
  • NKDZ86
    1.6k
    djeluje mi općenito izgubljeno kad je u duelu, skoro su zabili iz njegove greške, po meni nije za dinamo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.