• Cif
    59
    realan komentar.Al s druge strane točno se vidi bezvoljnost svih ko da ih nije briga.Bati se gubi po terenu.Petkovič osim gola ništa.Stojkovič umjesto da puca dodaje loptu Cordobi a sam je u boljoj poziciji.Ko da gledam 2 međimursku ligu
  • Omake
    2.7k
    PTSP od utakmice
  • Paggini
    21.4k
    Pod Ristovskim na terenu gol na Maksimiru nismo primili od 28. kola prošle sezone.don

    Al smo ih primili solidnih 9 u Munchenu...
  • dinon7
    870
    Isto tako moramo imati na umu da ova momčad igra četvrtu različitu formaciju u zadnje 4 tekme. Oni jednostavno neznaju sto trebaju raditi na terenu, kamo krenuti, gdje otvoriti prostor Itd.
    Momčad je u užasnom stanju. Rekao bih očajnom.
    Nadam se da će u ponedjeljak već netko biti na klupi i krenuti raditi s ovi momcima jer ovdje talenta ima.
  • Orc123
    8.1k
    I onda sam ja serator.....kakvih sve likova ovdje ima....
  • Crni86
    3.9k
    Krenula je shizofrenija, sad su nam mma i cordoba najveci problem. Uvijek strance prve treba stavit pred zid srama. Da su mmaić i cordobić gurali bi ih u repku.
  • don
    5.7k
    Al smo ih primili solidnih 9 u Munchenu...Paggini

    kao i pod ostalih 10 igrača.
  • Samurai
    112
    uzmi si ga doma i zajedno se derite kroz prozor..jer zadnjih 3 mj jedino to i zna
  • Boycie
    1.1k
    Daj nek udju 11 najpijanijih boysa na teren. Bar cemo faulove radit.
    Ono kad Slaven namirise krv.
  • jedan u nizu
    8.3k
    Majke mi ako teme utakmica ne treba zakljucavati netom prije utakmice, i onda otkljucati nakon zadnjeg zvizduka.
  • sebenico
    598
    Ovo je užas. U fazi obrane se ne zna tko što radi, a u napadu stihija. Totalno neizbalansirana momčad, linije nepovezane, nadigrani u prvom poluvremenu od fenjerača koji ima 1 bod u 6 kola. Nema želje, nema agresije. Ne znam, teško ćemo danas ovo izvući.
  • IceMan
    2.1k
    Dečki, isključivo ide sve igračima na dušu.

    I Hajduk, i 9 komada i ovo sad…


    I ja sam bio za smjenu, al ide sve igračima na dušu.
  • don
    5.7k
    uzmi si ga doma iSamurai

    naporan si sa tim uzmi si ga doma po 8. put danas.
  • Imamo Dinamo
    3.7k

    Ne znam na koga ciljas pod “senatore” i vjerojatno nisam medu njima (ni pod kvalitetom upisa ni aktivnoscu), ali cu se dosta sebicno ukljuciti u tu skupinu jer sam tu dosta godina.

    Da, Mmaee je pojacanje, citava momcad je u k trenutno. Kad se poslozi momcad, i kad ekipa kao kolektiv bude na prihvatljivoj razini, a on ne onda ga kritizirajmo. Iz ovakve tuge i bjede nas ni J. Sutalo nebi izvukao.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.