• Nino Bule
    13.8k
    MMA marš na klupu više!emilperska

    Diši kralju, nece on nigdje na klupu, bit ce standardni stoper jer je kvalitetom top 3 stopera u ligi, to što nam je bivši trener ostavio potpuni kaos i nitko ne zna di treba stajat i slaven nam hoda po 16 metara nije krivica jednog igrača
  • Marley
    1.7k
    Ne znam za vas, ali meni se vec bljuje od ovakvih golova, pa koliko smo ovakvih primili neku vecer. Uzas.
  • don
    5.7k
    oni koji zazivaju novog trenera što prije. Ovo temeljito treba rekonstruirati.
  • emilperska
    5.7k
    Ne ozb sad.. pitam "senatore" ovdje

    MMA trecu tekmu igra kriminal, direktni je krivac za vise pogodaka..
    Da li i dalje mislite da je pojacanje?
  • NitkoBitan
    17.6k
    Max je slaba karika i to je cinjenica, on po tekmi ima 1-2 nespretne reakcije (mininalno) koje dovedu suparnika u izglednu sansu, to bi u LP bilo 2/3x gore. Dobar u iznosenju lopte i pasevima, ali to je nedovoljno...
  • jedan u nizu
    8.3k
    Ja ne znam sto ste ocekivali?
    Da su svi bili lancima vezani i kako je otisao Jakir da je dosao Maric i otkljucao im lance i pustio ih van?

    Nemre se u prvoj utakmici to promijeniti.
    Dobit cemo Slaven, ali ne sa 9:2, bit ce tesko.
    I da sutra dode novi trener trebat ce par utakmica i vise treninga da se barem malo pohvataju zamisli novog trenera.

    Vi kao da ste s Marsa pali ....
  • Praskaton
    2.3k
    Daj Hoxhu da zapapri svojima..Uzasna igra,bojim se za 3 boda.Slaven ima krila danas,jos sa ovim golom bit ce to uzasno tesko
  • Maksim Maksimirski
    5.6k
    Mmaee je naša verzija Josipa Eleza. Nonšalantan igrač.
  • Chempers
    179


    Lik kojeg Ferencvaros nije želio zadržati je mega pojačanje za Dinamo. I taj Cordoba također, kapitalac kakav jedino klub iz LP može dovesti. Najbolji prijelazni ikad.

    Slaven može biti izrazito nezadovoljan rezultatom. Dečki stvarno igraju, svaka čast.

    Mi pod hitno trebamo Bjelicu.
  • Crusades1986
    12.5k
    MMA trecu tekmu igra kriminal, direktni je krivac za vise pogodaka..
    Da li i dalje mislite da je pojacanje?
    emilperska

    Cijela ekipa je u silaznoj putanji pa tako i on. Daj ohladi malo s njim.

    RPG je danas kritičan, kak neće Mmaee bit.
  • Nino Bule
    13.8k
    Da li i dalje mislite da je pojacanje?emilperska

    U momčadi koja nema glavu i rep ne može nitko biti pojačanje, mi moramo počet igrat nogomet sa smislom da bi netko izgledao ko pojačanje, reci mi kako baturina danas izgleda ? Kao nositelj kvalitete i prevaga ?
  • don
    5.7k
    samo se nadam da će naš najbolji igrač u defanzivi Stefan Ristovski šta prije na teren.

    Pod Ristovskim na terenu gol na Maksimiru nismo primili od 28. kola prošle sezone.
  • Paggini
    21.4k
    Lik kojeg Ferencvaros nije želio zadržati je mega pojačanje za Dinamo.Chempers

    Prestani lagati
  • Nino Bule
    13.8k
    Lik kojeg Ferencvaros nije želio zadržatiChempers

    Ovo je laž, ponudili su mu novi ugovor koji je on odbio
  • ibro1986
    183
    zamjena na poluvremenu jednostavno mora biti
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.