• rkru
    3


    nikako bjelica je po meni mali koracic iza ovo dvoje. gluposti? zas je bjelica otisao? mozda zbog ovog kaj sam naveo :)?
  • vjeko1701
    8k
    Ono kaj sam siguran je da u ovom trenu vjerojatno nema trenera koji bi pristao doći a da bi napravio više od Bjelice u LP i HNLu ove sezone.

    Meni je upitna kod njega određena stabilnost. Znao je kod nas u prvom mandatu imat ispade ali je to u Osijeku i kasnije digao na višu razinu. Usput mu se raspao stožer i ne znam dal je isti trener koji je bio onda.

    Al na ime toga da je neupitno trener koji je napravio najveću razliku između Dinama kojeg je preuzeo i Dinama kojeg je ostavio iza sebe i na ime toga da njegov odlazak nije bio ni na koji način vezan uz rezultate kluba, ja bi osobno riskirao i dao još jednu šansu.

    Ove priče da je on u Osijeku tražio apsolutne ovlasti. Pa ne znam baš. Ja se sječam malo drugačijih priča onda. Priča da su od njega u Osijeku očekivali da to sve radi. Da se on tokom i kasnije žalio da mora raditi sve od sređivanja škole, vođenja sportske politike, komunikacije s novinarima i vođenja ekipe i da od ostalih ljudi u klubu ne dobiva nikakvu potporu u tome.

    Efektivno se žalio na to kaj mu je sve stavljeno na leđa a ne da je to tražio. Tek je dosta kasnije netko iz Osijeka, mislim da Čohar, pokrenuo priču da je on tražio te ovlasti pa radio loše, nabio dugove. Sad je pitanje kome je za vjerovati.
  • rkru
    3
    od domacih nema. Kek ako ga mozemo zvat domacim,


    a od stranaca bezimo kao vrag od tamjana. dok s druge strane ne bezimo od stranih igraca xD cirkus kolorado.
  • vjeko1701
    8k
    Nema stranca koji će vrže pohvatati konce svega od Bjelice. Zna ekipu, zna ligu. Stranac može dugoročno biti puno bolje rješenje ali zato sam specifično napisao "ove sezone".

    Strancu treba dati više vremena i strpljenja a pošto se već danas na veliko počelo srati da će se dovesti "stranac iz pete francuske" jer "Marić niš drugo ne zna" mislim da bi bilo koji stranac koji nije monstruozno ime na naše prilike bio pokopan nakon dva treninga.

    Ovo o cirkusima neću komentirati.
  • rkru
    3


    sve vise se blizimo mentalitetu tovara. "ova sezona". europa je nebitna. samo HNL. bili dobar stranac koji nemre "odmah" pohvatat konce bio u mogucnosti osvojiti ovaj sugavi HNL? uvjeren sam da moze s ovim rosterom.

    nisam isao na rasizam sa cirkusom. da se mene pita igrali bi najsposobniji pa bili crni beli zuti. s nula purgera ako treba. te fantazije o klubu punom purgera ostavite za 60-te , 70-e , 80-e. iako i tad je bilo daleko od "ciste" purgerske momcadi
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.