• tp1997
    271
    Ako dobro pamtim, problem tada je bio što su smanjene plaće bez ikakve konzultacije sa Bjelicom ili prethodne najave, te je on smatrao da je to nefer prema njemu i stožeru (a vjerojatno je bio i orkestriran otkaz Bjelici od braće krimosa, sjeo im je na žulj još otkad mu se nije baš svidjelo da su mu uvalili Moubandjea, a nije niti gurao Majera).

    Može mu se zamjerati "korporacija" i slično, ali u ovoj situaciji početkom COVID-a je po meni čist.
  • Captain America
    17.6k
    jel postoji i jedan pozitivan primjer kada je trener po povratku u neki klub napravio upgrade u odnosu na prvi mandat?hardek

    Carlo je u Realu digao rezultate na višu razinu u odnosu na prvi mandat, a vratio se u klub bez Ronalda, Balea, Marcela i Ramosa uz Luku na zalasku.

    Zizou je otišao iz Reala zbog nenogometnih razloga kao i Bjelica. Vratio se na momčad u izgradnji s kojom je osvojio La Ligu u prvoj sezoni, a u drugoj je došao do polufinala LP i 2 boda mu je falilo u prvenstvu za obranu naslova.

    Heynckes je u Bayernu bio triput s drugim mandatom kao najuspješnijim.

    Mou je u drugom mandatu u Chelseaju uzeo prvenstvo i ispao u polufinalu LP. U prvom mandatu je uzeo 2 prvenstva i dvaput ispadao u polufinalu LP.

    Capello je u Realu odradio sezonu u 2 mandata i oba puta je uzeo naslov prvaka.
  • Bruh
    925
    Jurčić je isto drugi najtrofejniji trener dinama sa 5 trofeja jedino Ćiro ima više koliko god to čudno zvučalo
  • flexXy
    2.3k
    Bjelica u svakom klubu nakon Dinama imao teski meltdown i psihicki slom. I sad bi da takvog lika vracamo i to nakon sto nas je izvrijedao ko klub. Ne, hvala.
  • CastAway1986
    1.4k
    pratio sam ga malo i mogu se složiti s tobom , Riemer je jako dobar trener a o općenito u Danskoj ima jako dobrih trenera koji su nepoznati javnosti..Imaš primjer praške Sparte i Frisa koji su razvalili Salzburg a bio je asistent Priskeu do njegova odlaska
  • ElDorado
    49
    poslije je prijetio advokatima i tuzbama. Znam da je to doba krimosa ali lakse bi oni opet s njim (stariji Dalton je cak danas izjavio Vaha ili Bjelica) nego Zeko & co. Znas ono ko jednom hoce tuzit klub ko kaze da nece i drugi put. A i kasnije je imao problematicnih poteza u ovim klubovima. Kurcevit je. To nikom ne odgovara.
  • LaznjakProsineckog
    646
    Mariću samo te molim da ne filozofiraš kao onaj Boto, da vadiš iz rukava neke no name trenere koji su više analitičari nego treneri. Bojim se tih wonna be laptoptaša ko zmijurina
  • NitkoBitan
    17k
    Znali smo u ekipi rec da iza sebe ostavlja spaljenu zemlju.
  • tp1997
    271
    Ono što se meni čini da odgovara Marićevom idealtipu trenera je netko poput Marscha ili Jaisslea u Salzburgu.

    Istovremeno guranje mladih igrača i forsiranje intenzivne i agresivne igre s visokim presingom.

    Mada, kako se u to uklapaju Petković, Mišić, Ristovski... je upitno
  • Jurki
    11.7k
    Mada, kako se u to uklapaju Petković, Mišić, Ristovski... je upitnotp1997

    Ristovskog vise ne racunaj kao bitnog faktora u svlacionici. Covjek ima jos 9 mjeseci ugovor.
    Misic nije konfliktan, odrađuje svoje i šuti.
    Petka malo zakucas na klupu i mirna Bosna.. kad bu videl da mu visi repka.. bu se probudio.
  • Chempers
    123


    Nevjerojatno da se nešto ovakvo napiše. Mamici su ga doslovno potjerali na najpodmukliji način koji sam ikad vidio u nekom klubu a ti pišeš da se nije dobro ponio prema klubu. Lol
  • ElDorado
    49
    ja ne znam bas detalje te price. Iskreno dok su oni vladali svi koji su suradjivali su mi bili suspektni. 2 godine je s njima tikve sadio znao je kakvi su. I onda je s hajdukovim odvjetnikom dosao u klub. Tak su mi bar rekli. Uglavnom nije vise ni bitno. Niti je bitno moje misljenje o njemu. Ali nije bas neka kredibilna osoba.
  • emilperska
    5.4k
    Opet ponavljam..
    Bjelica i GNK Dinamo su bili predobra priča da bi završilo sa onim podmuklim rastankom i odvratnim plaćenim člancima u hanžar mediji gdje je Nenad otišao u suzama..
    Kad je bio trener Ezseka, grizao je kao pas za svoj klub i grad i bio vise nego dostojan suparnik s 4 puta manjim budzetom maltene..

    Sudbina ce kad tad opet spojit Bjelicu i Dinamo, bilo to sad ili za 5 godina. Ali desit će se..
  • Georg Koch
    4.5k
    trenerski top.
    Ali sa svojom izjavom o KORPORACIJI, sve je rekao.
    Nek trazi na drugom mjestu svoje korporacije.
    Hvala, ali ne hvala.
  • emilperska
    5.4k
    A osim toga narod i navijače nemreš dugoročno varat..
    Po svim anketama, bilo gdje. Nenad je prvi izbor..
    Da provedemo anketu i na Zoni, bit ce Nenad. Da ju provedemo online među članovima, bit će Nenad..
    Poruka je s te strane jasna..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.