• JMastermind
    35
    pa i ima smisla ako je istina, Jakiru smo zamjerali 352 a ovaj uglavnom i igra varijante sustava sa trojicom u zadnjoj i forsira igru preko wingbackova.
  • OsamŠest
    3.3k
    Francuski trener koji je posljednji posao imao u drugoligašu Le Havreu.Maksim Maksimirski

    Jebiga, nije Grenoble..
  • ElDorado
    49
    gle novinari ne objavljuju sve. Da li je tocno ne znam.
  • hardek
    2.8k
    Pošto vidim da dosta ljudi priziva Nenu nazad, jel postoji i jedan pozitivan primjer kada je trener po povratku u neki klub napravio upgrade u odnosu na prvi mandat? Nisam zlonamjeran ali evo iz glave mi se čini da takvi pokušaji uvijek završe neslavno
  • Tongo Doumbia
    4k
    Ajde da ponešto napišem i u svrhu teme.

    Najbolji kandidat, u ovom trenutku, za mene je Nenad Bjelica. Mislim da to ni ne treba previše objašnjavati. Čovjek je u LP,osim Dinama, vodio Austriju Beč i Union Berlin.

    Meni to govori dovoljno. Tri iskustva u najjačem klupskom natjecanju u kojem se i nalazimo trenutno. O poznavanju mentaliteta, prilika i očekivanja sredine kakva je Dinamo ni neću. Sve se zna. A čvrsto mislim i da sam on zna da tu ima neka "nedovršena posla".

    Pisalo se i o raspadanju njegovog stožera i tome kako posljedično ima slabije rezultate nakon toga. Okej, može se to na neki način povezati. Ali, nakon Osijeka, od kojeg je realno izvukao teški maksimum i od luzerskog kluba napravio pristojnu konkurenciju Dinamu, trenirao je Trabzon i Union.

    Svi znamo kakva je Turska, pa tako znamo da za strance i kontinuitet imaju strpljenja kao vrag za tamjan. Nakon toga i Union, koji je bio u jako teškoj situaciji, on je uspio održati koliko-toliko iznad vode i potom je maknut. A i tu je bilo svašta na relaciji njega i uprave, tako da je otkaz imao najmanje veze s klupskim rezultatom.

    Na koncu, Bjelica je mangup, pokvarenjak, majstor "man managmenta", kurčeviti lik koji nikad neće priznati da je protivnik bolji. A ovoj svlačionici, kakva god ona bila, treba baš takav.

    Ne znam što će ljudi koji donose odluke na kraju odvagati, jer prema informacijama koje posjedujem, Neno do jučer nije bio niti kontaktiran. Ali sam siguran da je, uz nerealnog Keka, idealan kandidat za Dinamo.
  • Dudu9
    813
    veliki treneri nemaju s tim problema u Realu i Bayern
  • GOAT
    1.2k
    postoji i jedan pozitivan primjer kada je trener po povratku u neki klub napravio upgrade u odnosu na prvi mandathardek

    Carlito
  • Zagi
    7.6k
    postoji i jedan pozitivan primjer kada je trener po povratku u neki klub napravio upgrade u odnosu na prvi mandat?hardek

    U pravilu ne, kao ni sa bivšom.
    Ali Neno je tu poseban slučaj zbog okolonosti zbog kojih je otišao koje su sve samo ne nogometne.

    Jedini naš bivši trener koji nebi bio reciklaža već nastavak posla , ajmo tako reć.
  • The Undertaker
    5.1k
    Čačić, Z. Mamić, Kuže

    Poanta je da i treneri uče, napreduju, sazrijevaju...kao i igrači.
    Naravno, ne svi i ne uvijek.
  • plavi72
    831
    Želim,nadam se Niko Kovač,ako se bojimo reda,rada,stege,ozbiljnosti,odgovornosti...
    Neka nam netko od "senatora" bude trener igrač !
  • Sixthway
    462
    navodno Niko rekao ne dolazi u obzir.
  • plavi72
    831
    Nije istina !
    Uvjeren sam da će se dogovoriti s našom upravom i da će postati naš trener.
  • ElDorado
    49
    Bojim se da Bjelica ne dolazi u obzir. U trenutku korone nije se ponio bas dobro prema klubu. To se pamti.
  • Izet Hajrović
    2k
    "Svoj glas za novog trenera dao bi Bjelici ,trener koji je donio Dinamu najveći pomak u Europi."

    - Krešimir Barić na svojoj Facebook stranici
  • OsamŠest
    3.3k
    Iako jako cijenim Bjelicu kao trenera i smatram da bi rezultatski napravio fenomenalan posao s Dinamom, nekako mi se u jedan određeni dio Marićevog opisa idealnog trenera ne uklapa u to.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.