• Baneki
    746
    Acta, non verba

    Mala forumska anketa ili pravo istraživanje
  • Dino
    2.7k
    Pravo istrazivanje

    Provesti istrazivanje putem internetskog upitnika ili uzivo s mikrofonom u ruci secuci po gradu?
  • Neki tip
    21.3k


    :lol: svaki bi vas istraživač za asistente poželio :grin:
  • Dino
    2.7k

    Ah pocasceni smo! Kad se bacamo na posao? :lol: :joke:
  • Neki tip
    21.3k
    kad nas moderatura blagoslovi.. :)

    Ma nije to samo tako.. treba imati na umu što želimo postići..

    Istraživanja katkad imaju svrhu zadovoljiti istraživačevu znatiželju ili postaviti temelj daljnjih postupanja, a katkad (češće) potvrditi neku hipotezu.
    Ako temeljnu pretpostavku zapravo ne bismo voljeli vidjeti potvrđenu (ne bih htio eksplicirati, jer razumije svatko tko treba:)), onda je bolje istraživanje niti ne provesti..
    Istraživanje može jako pomoći nekoj ideji, poduprijeti je i potkrijepiti, ali može je i delegitimirati.
    Stoga, oprezno.. Ja sam i dalje za, naravno, samo upozoravam na moguće posljedice, ako se ne promisli o ciljevima, ciljnoj skupini, potencijalu za (zlo)uporabu rezultata. Zona bi bila vlasnik i odlučivala o objavi, ali o svemu ovome važno je unaprijed misliti. :smile:
  • Bosna86
    11.7k
    Gdje ste i kada ste rodjeni
    Koliko aktivno pratite Dinamo?
    Jeste li za izbore? Ako jeste, bi li izašli na iste
    Jeste li za privatizaciju? Ako jeste, bi li kupili dionice
    Sto vam smeta u Dinamu?
    Sto vam je dobro u Dinamu
    Ide li Dinamo u dobrom smjeru?

    Stavite ABC odgovore i dobijete neki uzorak
  • marcio amoroso
    36.8k
    moderatura blagoslovi.. :)Neki tip sa Zapada

    Blagoslovljeni ste.
    Samo pucajte :up:
  • Dino
    2.7k

    Nadodal bi jos neke tipa:
    Kolko dugo pratite Dinamo?
    Jeste li imali neki doticaj s Dinamom osim navijackog?
    Strucna sprema?
    Politicka orijentacija?
    Koju tribinu najcesce posjecujete?

    Joj sad mi previse pitanja pada na pamet bolje da ne nastavljam. Ovisi je bi anketa trebala istrazit vise strukturu Dinamovih navijaca ili vise kakav bi Dinamo htjeli. Ili i jedno i drugo, zakaj ne. Da se na online anketama ubacit dosta pitanja. Iako me zanimaju rezultati, bojim se kakvi ce bit na sto Neki tip upozorava. No definitivno smatram da je potrebna te je potrebno provest ju na cim vise Dinamovih navijaca. Ak treba cekat rezultate, nije problem, bitno da se dobiju najrealnije brojke.
  • Majki2111
    3.2k
    Politicka orijentacija?Dino

    Nije to toliko bitno. Prekompleksna je to tema da bi se moglo definirati u par rečenica a kamoli u ABC odgovore.
  • Dino
    2.7k

    Ma dobro sad nabadam, al velim bilo bi sve to zanimljivo znat po mom misljenju. A i politicka orijentacija nije tak kompleksna stvar, zapravo mislim da je puno jednostavnije neg kaj se cini. Ak znas ko si i kaj si nemas tu puno filozofije.
    Uglavnom, moja podrska za anketu je tu. :grin:
  • Majki2111
    3.2k
    Ne bih se složio da je jednostavno. Ima milijuni situacija i faktora koje treba uzeti u obzir prilokom nekakve odluke. U nekima ću uzet tradicionalniju u nekima progresivniju, u nekima agresivnu i radikalnu. Svaka situacija i kontekst je drugačiji.

    I da plus za anketu naravno s moje strane.
  • Dino
    2.7k

    Ok! Ak ti tak velis. :grin:
  • Dino
    2.7k
    Nego ljudi meni jos uvijek nitko nije odgovorio na pitanje, nije valjda da smrdim prek interneta :joke:

    Provesti istrazivanje putem internetskog upitnika ili uzivo s mikrofonom u ruci secuci po gradu?Dino
  • Majki2111
    3.2k
    Prek interneta

    Znati razlog svoje smrti ili vrijeme
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.