• Captain America
    17.6k
    Upravo je završeno snimanje nove epizode Sport nedjeljom. Anti B. su se pridružili Silvio Č. i Mihael M uz šećer na kraju, Alena L.

    Bit će zanimljivo čuti kako je svlačionica primila promjene u stožeru kao i što se događa s Nenadom. A možda bude i neka pikanterija od nekog iz vrhuške kluba :wink:
  • Paggini
    19.7k
    Ja sam isčitao da dolazi jeftini stranac i ne bi me čudilo da dolazi iz francuske druge lige jer Marić očito vidi nešto u toj Francuskoj.Maksim Maksimirski

    Fino si uzeo dijelove koji tebi pašu i iz njih iščitao narative koji tebi pašu. :up:
  • ElDorado
    47
    Koliko se meni čini ovdje ima ekipe koje već znaju puno toga što će Marić i Zeko tek saznat
  • tp1997
    270
    Ovaj mi se čini kao potencijalni mačak u vreći. Kratka karijera, malo iskustva, jest osvojio Ligue 2 ali je i potjeran iz Saint-Etiennea u istoj toj ligi...
  • mali M
    5.1k
    ma to je bacio takvu kost da bi se samo najluđi našli komentirati... pa samo je napravio poveznicu sa agencijom što je naravno bedastoća...
  • Mali Zeus
    12.7k
    Fino si uzeo dijelove koji tebi pašu i iz njih iščitao narative koji tebi pašu. :up:Paggini

    Tak je, fini pick and choose.
  • Maksim Maksimirski
    5.4k
    Fino si uzeo dijelove koji tebi pašu i iz njih iščitao narative koji tebi pašu. :up:Paggini

    Ti uzmi pozitivu i nadaj se kapitalcu poput Bjelice za 1,5 milijuna godišnje plaće. Ja ipak mislim da će to biti nekakav trener Grenoblea koji će raditi za 3 puta manje.novce . Vidjet ćemo već za 5-6 dana ko je bio u pravu.
  • emilperska
    5.4k

    Što bi bilo čudno u tome da mu trenera PREPORUČI, a NE ODABERE agencija preko koje su došli Maxime i RPG. Imaju ih 5-6 potpisanih, ovaj je od slobodnih jedini koliko toliko normalan..

    Imaš nekog od agenata/skauta vani kojima vjeruješ. Ako su ti se pokazali pouzdanim kod Maxima i RPG-a, pitaš ih i za trenera da li imaju što da staviš na listu..
  • Crni86
    3.5k
    Kakvu pozitivu? Covjek je uzeo cinjenice koje su izgovorene, da ako se nade kvalitetan trener da ce se za njega pronac i sredstva.

    Ti rade prestani siriti negativu izostavljanjem vaznih dijelova presice.
  • Papastrumf
    12.2k
    Upravo je završeno snimanje nove epizode Sport nedjeljom. Anti B. su se pridružili Silvio Č. i Mihael M uz šećer na kraju, Alena L.Captain America

    Jedva čekamo čuti Antu Breku i Alena Lesičkog.
  • mali M
    5.1k
    ma okej, možda sam se krivo izrazio, ova francuska verzija Zekića nam netreba... to nije ta "veća kategorija" o kojoj pričamo i mi i Marić...

    Jedva čekamo čuti Antu Breku i Alena Lesičkog.Papastrumf
    neznam jel sam ja lud, al zašto bi itko to gledao mi je žešći misterij...
  • mlinchica
    1.8k
    Jedva čekamo čuti Antu Breku i Alena Lesičkog.Papastrumf

    Sigurna sam da ćemo svi skupa dobiti iscrpan izvještaj :groan:
  • Samurai
    104
    Tko god dođe,a smatram da će bit kvalitetno ime,s obzirom na presicu i na posao koji je Marić odradio prošle godine sa školom,i ove godine premijerno ko SD.
    Jedino sto me muci a treba debelo popraviti su naši domaći dečki..ne mogu pojmiti podatak da su od cijelog rostera samo Pjaca,Spika i Bati izdanak škole.
    Da je 50% rostera strano i da nema u blizini mladića od 17-19 godina,poteklih iz škole.
    Nadam se da će SD sa novim trenerom ili klub kao cjelina,poceti davati šansu tim dečkima. Još uvijek sam mišljenja da jedan Pavić i Mikić koji su zreli za iskorak,ne uživaju već sad dodatni rad i povjerenje kluba.
    Moje mišljenje je da tu imamo velik problem,smatram da RPG,Ristovski,cordoba,mbuku i ostali strani igrači nisu bas miljama ispred ove dvojice.
    Nadam se nekom ko ima muda i ko ne gleda u prošlost nego sadašnjost i budućnost!
    Ma kako god se on zvao
  • Mali Zeus
    12.7k
    plus kaj će nam kolega s vrha stranice objasniti da je sve rečeno živa istina.
  • ElDorado
    47
    Kad bi Terzić bio zainteresiran dao bi mu sve što traži. Da li je to uopće realno?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.