• Jos-Optimus
    2.3k
    Pa ti si Mislav Karoglan
  • Imamo Dinamo
    3.7k

    Ili iznesi bilo kakve argumente/dokaze ili prestani ovako sirit negativu bez pokrica
  • TomaJ
    4
    Meni su dresovi super. Nadam se da se debeli i mrsavi nece uvrijediti, moja ideja je da se napravi još jedna garnitura, crni dres, crni šorc i dodati znak HOS-a na rukav.
  • TomaJ
    4
    Ma kakva negativa, nema negative. Sve super. Samo ukazujem na neke tipove kojima jugoslavija jako nedostaje. Neki su vec to vec pisali, ali se zamaskiralo.


    Pozdrav i ne zelim vise komentirati.
  • Krizy
    44.2k
    Kad se već nabacuju imena, evo i od mene jedan.
    Raphael Wicky.

    Vodio Young Boys u 88 utakmica, uz skor 51-20-17 i gol razliku 193-83.

    U europskim natjecanjima imao skor 6-3-7 23-21.
    Poraze upisao protiv Anderlechta (0:1, 2:3), Citija (1:3, 0:3), Leipziga (1:2, 1:3) po dva puta i protiv Sportinga (1:3) jednom.

    Niti jednom se nije osramotio, a jedini poraz s 3 razlike je bio onaj od Manchester Citija.

    U domaćim natjecanjima imao skor 45-17-10 uz gol-razliku 170-62.

    U prvoj sezoni osvojio švicarsku ligu s 16 bodova prednosti i gol-razlikom +52. Također je osvojio i kup.

    U drugoj sezoni ostavio momčad na prvom mjestu s bodom prednosti, ali dobio otkaz nedugo nakon ispadanja od Sportinga i tri poraza u nizu.

    Dominantan u prvenstvu s jako mladom momčadi, igrao 4-4-2 romb i 4-2-3-1.
  • Mali Zeus
    13.5k
    Pozdrav i ne zelim vise komentirati.TomaJ

    Pozdrav i uživaj u vikendu.
  • Mathiasovi Chageri
    2.9k
    Ili iznesi bilo kakve argumente/dokaze ili prestani ovako sirit negativu bez pokricaImamo Dinamo

    Pretpostavljam o kome govori pa ću pogoditi. Argumenti su mu: netko je član Rotaryja --> to su masoni --> mrze Crkvu --> mrze Hrvatsku --> četnici
    Još ako si sudjelovao u nekoj studentskoj konferenciji ili simulaciji u Beogradu, to je znak da si i Jugočetnik.
  • Chempers
    179
    Sumnjam da ćemo dovesti kvalitetnog stranog trenera. Prije bi to mogao biti neki inozemni Kopic ili Jurcic, a tek takav nam ne treba. Onda je bolje i da Sopic bude. Pozna sustav, što je uvijek ključno u hrvatskom sportu, neće se bojati posjesti nekoga na klupu i bit će zabavno.

    Za Bjelicu ili Kovaca ne vjerujem da ima promila šanse. Kao da je cudno što kvalitetni treneri imaju neke zahtjeve i neće sjest na klupu tek tako.
  • Maksim Maksimirski
    5.6k
    Mislim da ste se koncentrirali na krive stvari u vezi Marićeve pressice. Perković neće ostati, odradit će utakmicu sa Belupom i otići. Marić nije mogao reći ''Sandro će tu biti sa nama do subote, odradit će utakmicu sa Belupom i noga u guzicu''. Kako bi to djelovalo na Perkovića i njegovo vođenje utakmice pa i na same igrače koji ne bi imali grama respekta prema treneru koji je za 3 dana bivši.

    Druge stvari koje je Marić izrekao su prošle ispod radara:

    Rekao je otprilike da je nogomet danas globalni sport i da se u potrazi za trenerom nećemo ograničiti samo unutar naših granica - meni to zvuči kao da će dovesti stranog trenera.

    Rekao je također da smo ograničeni budžetom (ajde dobro rekao je da su i svi drugi klubovi ograničeni budžetom) ali je kasnije nadodao da to što je neki trener skup ne znači da je bolji od jeftinog - to opasno smrdi da će trener biti iz neke jeftinije varijante.

    Ja sam isčitao da dolazi jeftini stranac i ne bi me čudilo da dolazi iz francuske druge lige jer Marić očito vidi nešto u toj Francuskoj.
  • Crusades1986
    12.6k
    Ja isto mislim da će se zbog štednje dovesti jeftini stranac iz druge francuske lige.
  • emilperska
    5.7k

    Slažem se s tobom u svemu osim ovog za jeftino.. Samo mislim da će nas Perković voditi i u kupu i da onda dolazi novi trener prije Lokse.

    Ako želimo saznati tko je od stranaca kandidat, treba provjeriti trenere iz agencija iz kojeg su došli igrači koje smo ganjali u zadnja 2-3 roka preko Marića..
    Meni pada napamet: https://en.wikipedia.org/wiki/Laurent_Batlles
    U istoj je agenciji kao RPG i Maxime. Nedavno vodio Saint-Étienne, prije toga Troyes.
  • Mali Zeus
    13.5k
    S druge strane rekao je i ovo:

    Želimo napraviti ozbiljan Dinamo i ako nađemo kandidata koji je skuplji, naći ćemo sredstva.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.