• Peškaman
    4.2k
    Ako se može dovesti što se planira do Lokomotive bilo bi sjajno,još bolje bi bilo da se sredinom sljedećeg tjedna predstavi novi trener.Ukoliko Perković ostane na klupi i protiv Lokomotive,ne vidim razlog zašto ne bi vodio ekipu i protiv Monaca.
    Nije novi trener mađioničar pa da od Lokomotive do Monaca napravi neki 'boom',isto če odigrati i pod Perkovićem i Mourinhom koji je u klubu svega 3-4 dana.

    Isto tako shvaćam ljude koji pušu na hladno jer je realno čovjek bio u stožeru bivšeg trenera,4. U hijerarhiji.
  • BBB Mataa998
    1.7k

    Stvar je iz koje perspektive na sve gledas. Evo ja sam uvjeren da dolazi.
  • Jurki
    11.7k
    Tu je osuđeni bjegunac bio rezolutan, donosio je odluke, pa ako su se pokazale kao loše, opet je rezao.i more je plavo

    Rezultati u Europi su pokazali da su u 99,9 posto slucaja odluke bile lose.
    Vaha i Bjelica su iznimke u moru losih njegovih poteza vezanih za imenovanje trenera.
    Ovim ne amnestiram mogucu gresku SD-a.. vec hocu reci da promjena radi promjene ne donosi bas zeljeni rezultat.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Ma kakav Kek. Samo Klopp i za razliku od Keka je slobodan. Imamo ono što on voli, rakete na krilima i bekovima. Kad bi krenuli raketirati protivnike nastala bi opća panika.
  • jp23
    2.6k
    Može vodit istovremeno klub i Sloveniju. Dakako da je jedno 10-15 godina mlađi i voljan se izložiti takvom stresu.

    I da, znam da će sad uslijediti "nije ti ovo FM" floskula, ali bilo je primjera gdje jedan trener istovremeno vodi klub i repku.

    No čekati ćemo dok se ne pronađe pravo rješenje
  • tp1997
    269
    Što dulje Perković ostane, to je veća šansa da ostane i za stalno, pogotovo ako bude imao dobre rezultate u HNLu.

    A imat će, jer skoro svaka promjena trenera na čistu šok terapiju donese dobre rezultate. A i jer ova momčad i s pola snage može dobivati ekipe iz donjeg dijela HNL tablice.
  • don
    5.6k
    Može vodit istovremeno klub i Slovenijujp23

    neka, hvala.
  • Mr Anderson
    7.9k
    da, znam da će sad uslijediti "nije ti ovo FM" floskula, ali bilo je primjera gdje jedan trener istovremeno vodi klub i repku.jp23

    Daj nemoj fantazirati bezveze...osim ak se zajbavaš. Neće se nikad dogoditi da trener vodi reprezentaciju i Dinamo.
  • Mali Zeus
    12.6k
    Je li netko spomenuo mogućnost da Perković ostane već?

    Pitam za prijatelja.
  • Big Daddy
    1.1k
    Nikada, a čak ni tad.
  • don
    5.6k
    pa to je čovjek koji nam je trebao cijelo vrijeme.. (sarkazam, da ne pišem u sljedećem postu)
  • jp23
    2.6k
    Guus Hiddink mi pada na pamet kao netko tko je to radio u 2 navrata.

    Čisto kažem da se može, tj da nije skroz nerealna opcija. To što joj je vjerojatnost ako i 1% to je drugi par rukava.
  • Eduardo
    20k
    to je prepreka koja nije nepremostiva. Koeman je odveo Nizozemsku na Europsko prvenstvo 2020. pa je odstupio s mjesta izbornika prije Eura i otišao u Barcelonu. Ok, dinamo nije trenerski mamac kao Barca, ali samo sličnim primjerom pokušavam slikovito dočarati da ništa nije nemoguće.
  • Peškaman
    4.2k

    Stopera Drkušića nidmo htjeli jer je navijač Zvezde ili šta već,tako da čisto sumnjam da će ovaj blizu kluba.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.