• emilperska
    5.4k

    Razumijem tvoje strahove, ali što si očekivao od SD-a?
    Da kaže da ne postoji ni gram šanse da Perković ostaje?
    Kakvu bi poruku poslao onda igračima i samom (privremenom) treneru u naredne 2 tekme?
    Radite što hoćete, ovaj ionako neće bit tu za 10 dana..Mora ostavit vrata odškrinuta za to da čovjek ima autoritet prema igračima i da može u miru vodit ove 2 utakmice, ako ne i 3.
    Ovdje sam u potpunosti na strani SD-a iako se ne slažem s njim oko ovih svršavanja na osrednjeg MMAe, tjeranja Brodića maltene i Bulata.
    Ovdje je čovjek potpuno u pravu..
  • tp1997
    269
    Ne, nego se ljudi boje da će za tjedan i pol biti priča da se razgovaralo, ali eto, nitko ne ispunjava uvjete a da ga se može platiti, a Perković je mlad, ambiciozan i "digao ekipu" dvjema HNL pobjedama i prolazom u kupu.

    Velim, svi se nadamo da neće biti tako, i da će ova uprava pokazati da vrijedi povjerenja, ali kad je neki scenarij deja vu (a ovaj jest), nikome se ne može zamjeriti strah od toga.
  • OsamŠest
    3.3k
    Marić jasno i glasno kaže da se iza zatvorenih vrata već razgovara sa kandidatima/budućim trenerom, ali zato je nekolicina klaunova sa foruma došla do zaključka da je Perković trajno rješenje. Trubite jedno te isto danima, kak vam se da jebo vas pas..
  • tp1997
    269
    Pa neće reći da je Perković analfabet, ali može reći nešto tipa, vjerujemo Sandru da će ova dva kola odraditi na najvišoj razini, ali decidirano tražimo trajno rješenje.

    Razumijem i zašto to nije rekao, ali opet, strahovi su legitimni i nisu ljudi glupi što ih imaju
  • nemapredaje
    3.2k
    Zar vi očekujete da će za čovjeka koji sjedi pokraj njega i očekuje se da podigne i vodi momčad sutra reći: “Ma nema šanse da on bude stalno riješenje, on je samo tu za par utakmica”. Kakva je to poruka njemu i kako očekivati da će on biti motiviran?
  • BBB Mataa998
    1.7k

    Bogami ja sam budala onda. 4 put je spomenuo novog trenera,razgovore i kad nadju da ce izaci u javnost. Sta vam nije jasno i sta ste ocekivali?
  • skener
    886
    Razumijem i zašto to nije rekao, ali opet, strahovi su legitimni i nisu ljudi glupi što ih imajutp1997

    ljudi koji su iz ove presice izvukli zakljucak da perkovic ostaje trajno su ili glupi ili zlonamjerni
  • mlinchica
    1.8k
    Mislim da će Sandro biti skroz ok. Bio je dobar na presici, ne robuje populističkim floskuletinama, s ekipom je jako dugo, imaju sad njega i sigurna sam da će mu pomoći da ovo prijelazno razdoblje dobro prođe.

    Izuzetno je teško sjediti tu i slušati kak ti drugi čestitaju, a znaš, a i sd je prije toga potvrdio, da si samo privremeno na toj poziciji. Odradio je to dobro.

    A odradio je dobro i Marić i zato je bilo bitno da danas netko bude na toj presici, uz novog trenera.
    Meni je zvučao odlučno tako da straha nemam niti malo da se neće pronaći osoba primjerena veličini kluba. Naročito kad je spomenuo da i ako bude bio potreban veći novac, to neće biti prepreka.
    Nadam se samo da će odlučiti prije finalne pripreme za Monaco odnosno sljedeći tjedan.
    Sandro može odraditi Slaven i Banjole.

    Veselim se ovom novom razdoblju i ozdravljenju.
  • mrgud
    99
    Marić mi uljeva povjerenje da će stvarno dovesti top trenera
  • don
    5.6k
    novi trener Dinama treba biti na klupi protiv Lokomotive.

    sve poslije toga je kašnjenje.
  • Purgeri
    757
    Pa dobro šta vi očekujete? Čovjek je rekao da intenzivno traže trenera, i to onog koji zadovoljava kriterije koje su odredili, da se vode već razgovori s nekim kandidatima i rekao je da je za ove neposredne utakmice momčad u dobrim rukama s Perkovićem. I sad tu pojedinci drame jer nije rekao da je Perković čovjek za dvije utakmice. Dok Perković sjedi pored njega i očekuje se da sutra ekipu odvede do pobjede. Nevjerojatno.
  • ElDorado
    47
    Zanimljivo je da su Sportske tu mogućnost da Perković ostane izvukle u naslov:
    Sportski direktor potvrdio još jednu opciju za novog Dinamovog trenera:
  • LaznjakProsineckog
    644
    neka, moraju klikove skupljat, to im je u opisu posla
  • emilperska
    5.4k
    Trenutno je Belupo majka svih majki..I Perkoviću se mora omogućiti mir za tu utakmicu. Ovaj kup smatram čistim amaterima i tu se očekuje da dobijemo s B ekipom s dvostrukim hedikepom taman i da sjekire padaju..
    A stavite se u poziciju SD-a.. Pregovaraju karikiram paralelno s Terzićem, Kovačem, Bjelicom i Laurent Batllesom. Kovač ih odmah odjebe radi plaće. Terzić odugovlači, nećka se i naši ga nagovaraju i čekaju. Bjelica ima neke stavove koji se ne sviđaju Upravi, nisu sigurni što bi s tim napravili..
    I što je po vama onda bolje? Da nas Perković i povede protiv Lokse dok se "Terzić" ili netko takav ne odluči ili da vatrogasno uzmu Sopića?
    Po meni je bolje da onda Perković vodi i protiv Lokse dok se ne nađe nešto dugoročno nego da uzmu Jakira v2 samo da popune mjesto.
    SD je ovaj dio odradio korektno. Ovo stvarno nije situacija za imat napade prema njemu. Ja sam apsolutno zadovljan sa stvarima kako idu, ako krajnje rješenje bude dobro.
    Opet ponavljam, moja želja je da Uprava pređe preko nekih stvari, zatomi ego i uzme Bjelicu. Ali to je moj stav. Subjektivan sam..
  • tp1997
    269
    Ovo sigurno, i da dovedu novog, da Perković vodi protiv Monaca je nedopustivo.

    Jasna poruka da se diglo ruke od LP.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.