• Nino Bule
    13.4k


    Meni je potpuno nebitno koji su razlozi on je dobio više puta priliku da napravi nešto od igre i nije uspio, tema nisu zajec i peras (iako je zajec isao kontra dosta ljudi u klubu kad je odlučio ostavit ga)
  • Tongo Doumbia
    4k
    napisao sam Zajec jer je on čelni čovjek kluba, a u medijima se ispostavilo da ga je sačuvao upravo on. Zato i pišem u njegovo ime.

    Koga je mogao dovest tada? Ferenčinu?

    Off smo već i neću dalje, nije ni važno.
  • Nino Bule
    13.4k

    Mogao je doves bilo koga kako mu je bilo i savjetovano, on nije htio ni čut, bio je valjda jedina osoba u klubu koja ga je htjela ostavit
  • Jurki
    11.7k
    Trenere treba gledati od dana od kad su dosli u klub, pa do dana kad dobiju otkaz.
    Da, nova uprava mu je dala otkaz nakon prvog veceg kiksa u mandatu te uprave.
    Ali Jakiru to nije bil prvi kiks.
    U godinu dana smo gledali nogomet koji je osciliral od vrlo dobrog, odlicnog pa do ocajno katastrofalnog..
    Klub se nije ponesel revizionisticki prema treneru i nije maknut jer je on ostavstina bivse uprave.
    Treba gledati napred, a ne u rikverc.
    Tko god misli da je pogresno micanje trenera, nek si pogleda sve utakmice koje smo odigrali pod njegovim vodstvom.. i dobre i lose..
  • Droljo
    8k

    Pa normalno. Tko bi zdrave pameti išao dirati trenera koji ima igru, rezultate, diže cijenu igračima a nije skup? To je pucanj u koljeno sam sebi. Šteta da jakir nije imao to sve.
  • Paggini
    19.7k
    koji ima igru, rezultate, diže cijenu igračima a nije skup?Droljo

    1/4, nije loše, JAKIRE OSTANI
  • Eduardo
    20k
    U profesionalnom nogometu, kao i u sportu općenito, nema mjesta za sentiment. Primili smo devet komada, momčad se raspala pod pritiskom, bez borbenosti, strategije ili odgovora. Za mene tu svaka priča staje pa bio na klupi Jakirović, Bišćan ili Vaha.

    Ono što mene osobno najviše smeta jest to što Jakirović gotovo nijednom nije postavio momčad u derbijima s ciljem da ide po pobjedu, već je uglavnom igrao s namjerom da ne izgubi - a to je ogromna razlika, ogromna. To smo vidjeli i u utakmicama s Rijekom i Hajdukom prije Bayerna. Jednostavno nije uspio uskladiti momčad na pravi način, a iz utakmice u utakmicu vidjeli smo niz problema. Imao je dovoljno vremena i dvoje pripreme, no momčad mu u kontinuitetu nikako nije uspjela "prodisati punim plućima", ni nakon zimskih, ni nakon ljetnih priprema.

    U Dinamo je došao s reputacijom trenera čije momčadi gaje okomit, brz, "rock'n'roll" nogomet ala Jürgen Klopp, a kada se konačno trebao ocrtati njegov trenerski rukopis što smo vidjeli od toga? Malo ili ništa. Slagali se ili ne činjenica je ta da je prošlo već dovoljno vremena i isprika je ponestalo. Dinamo je na razini da se rad trenera ne sudi po HNL rezultatima već po onome što i kako radi u Europi, a na toj razini agresivan 'rock'n'roll' vidjeli smo jedino od Sparte, Ballkanija, PAOK-a, Bayerna.

    Jakiru hvala za dvostruku krunu i ulazak u Ligu prvaka, ali za dinamo je bolje da sreću pokuša pronaći na drugoj adresi uz naravno svu sreću Sergeju u nastavku karijere gdje god ga put odnio.
  • Marley
    1.6k
    zastala sam na ovom dijelu "nema mjesta za sentiment" i vec mi je knedla u grlu :shade:
    Jbg mozda i ja jednom naucim :sweat:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.