• Nino Bule
    13.4k


    Meni je potpuno nebitno koji su razlozi on je dobio više puta priliku da napravi nešto od igre i nije uspio, tema nisu zajec i peras (iako je zajec isao kontra dosta ljudi u klubu kad je odlučio ostavit ga)
  • Tongo Doumbia
    4k
    napisao sam Zajec jer je on čelni čovjek kluba, a u medijima se ispostavilo da ga je sačuvao upravo on. Zato i pišem u njegovo ime.

    Koga je mogao dovest tada? Ferenčinu?

    Off smo već i neću dalje, nije ni važno.
  • Nino Bule
    13.4k

    Mogao je doves bilo koga kako mu je bilo i savjetovano, on nije htio ni čut, bio je valjda jedina osoba u klubu koja ga je htjela ostavit
  • Jurki
    11.7k
    Trenere treba gledati od dana od kad su dosli u klub, pa do dana kad dobiju otkaz.
    Da, nova uprava mu je dala otkaz nakon prvog veceg kiksa u mandatu te uprave.
    Ali Jakiru to nije bil prvi kiks.
    U godinu dana smo gledali nogomet koji je osciliral od vrlo dobrog, odlicnog pa do ocajno katastrofalnog..
    Klub se nije ponesel revizionisticki prema treneru i nije maknut jer je on ostavstina bivse uprave.
    Treba gledati napred, a ne u rikverc.
    Tko god misli da je pogresno micanje trenera, nek si pogleda sve utakmice koje smo odigrali pod njegovim vodstvom.. i dobre i lose..
  • Droljo
    8k

    Pa normalno. Tko bi zdrave pameti išao dirati trenera koji ima igru, rezultate, diže cijenu igračima a nije skup? To je pucanj u koljeno sam sebi. Šteta da jakir nije imao to sve.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.