• Navijač Dinama
    7.8k
    sto kao i BarceloniniBosna86

    Zar nije da Box de nois ili kako već budu na sjeveru Camp Nou??ili sam nesto promasio od navijačkog gradiva

    A ovi sadasnji wanabee navijači Reala koji su iza gola su plaćeni od strane Pereza jer su Ultras Sur tražili njegovu ostavku zbig politike njegovr prije par godina pa im je navodno on i zabranio dolazak na domaće utakmice ....ne znam zašto ali plaćanje navijača i istjerivanje i zabrane drugim koji su protiv tebe....mi je čak i "donekle " poznat slučaj ,samo se ne mogu sjetit gdje :chin: :chin: :chin: ..... :smirk:
  • deda
    29.5k
    Eto preokreta
  • marcio amoroso
    33.8k
    Koji raspad sistema u par minuta.
  • Crusades1986
    10.2k
    Josip Ilicic 4 gola dao Valenciji...
  • cron1ck
    1.6k
    Josip Ilicic 4 gola dao Valenciji...Crusades1986

    Zanimljiva prica o njemu, u ljeto 2010. gotovo da je prešao u Futsal nakon sto je njegov tadasnji klub Interblok ispao iz Zastava Slovenije lige. Sad je najstariji igrac koji je zabio tri ili vise gola u utakmici lige prvaka. :clap:
  • Navijač Dinama
    7.8k
    Zli duhovi bi rekli, šta bi tek Dinamo radio Valenciji :lol:
  • Markelo
    2.5k
    Moram priznat da mi je tesko slusat Vikija dok prenosi Liverpool
  • Dudu
    2.6k
    Što ti je nogomet, Atletico nije prismrdio golu i onda jedna greškica golmana i ode sve u k..
  • Ero
    942
    Samo neka englezi ispadaju, najveća govna bili i ostali..
  • Infinity
    15.4k
    Kad Bjelica ode, ne zelimo Kloppa :cool:
  • Markelo
    2.5k
    Vrsaljko usao na pola sata i Atletico zabio 3 gola
    :joke:
  • Navijač Dinama
    7.8k
    Klopp trenira samo male ekipe :lol: :blush: šala mala...
  • Majki2111
    2.8k
    Koja je kvota na kladionicama da Atalanta osvaja LP u ovom trenutku? Nikad se nisam kladio i nisam na ti sa time. Pa ak ima dobra duša koja zna da odgovori ili da stavi link di se to pogleda.

    Nebi rekao čovjeku koji odigra takovo nešto u ovom trenutku da je lud jer im je motiv do neba. Nešto poput mađarskog gaženja Danske u rukometu na SP 2017. kad je u Mađarskoj jedan bus s osnovnoškolcima poginuo.
  • xavier
    11.4k


    Atalanta je motivirana zbog puno umrlih u Italiji? To si mislio?

    Pa nisu jedini talijanski kluba koji je ostao u natjecanju, a što s Englezima, Španjolcima i Francuzima? Tamo nema puno umrlih?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment