• Neki tip
    19.6k
    ovamo manje od 3 gola u najboljem nekom slučaju 1-1 (Atalanta-Valencia)?Navijač Dinama

    bjež' od kladionice.. ;)

    Ako se negdje može očekivati dosta golova, među svim parovima, onda je to tekma Atalanta - Valencia.
    Neki tip sa Zapada

    Eto, Navijač, reci bar hvala što sam ti pare uštedio. :wink: :lol: 4-1 trenutno..
  • Navijač Dinama
    7.8k
    Ne znam ja ništa :lol: :rofl: :rofl:
  • deda
    29.5k
    Recite što hoćete, ali ja se zaljubljujem u Leipzigovu igru
  • Crusades1986
    10.2k
    Sad se sjetim one nase utakmice sa Benficom i usporedivanja Olma i Felixa... garantiram da ce Olmo napravit bolju karijeru jer je logicki odabrao klub koji mu odgovara po stilu igre. A Felix ode u Atletico kojem se 90% igre bazira na defenzivi
  • Cosey
    467
    Sjećam se slične komparacije Diega i Modrića...
  • Navijač Dinama
    7.8k
    ili prije par sezona kad je Modrić doveden u Real za 42M€ ljudi su srali Mourihnu i čovjek izjavio da ce biti veći i bolji igrač od Alex Songa kojeg je Barcelona platila 37.7M€ i govorili da je najbolji def.vezni u europi a i da je izmislio nogomet za Modrića...
  • Navijač Dinama
    7.8k
    Šta ćemo večeras ?
    Moja neka predikcija Real-City 3+ i oba daju,čak i keca na Real :chin:
    A ovamo dvica na Juve i da ce Juve dat 2ili vise golova
  • Ero
    942
    Je li ima išta smješnije od ovih navijača Reala iza gola?
  • Neki tip
    19.6k
    eee, nemrem vjerovat da je netko to komentirao konačno, a taman zbog toga i došao na Zonu napisati isto to!! :)

    Djeluju ko neka zalutala skupina Arapa u tom pravokutniku.
  • Crusades1986
    10.2k
    Umjetna, wannabe ultras skupina. Malo zafrknutije gostovanje i nema ih na mapi.
  • Bosna86
    11.6k
    Real ima solidnu ultras grupu Ultra Sur, ali su izbačeni sa stadiona odavno, isto kao i Barcelonini
  • deda
    29.5k
    Zanoravili ste onaj tcom na Bayernovim tekmama
  • Crusades1986
    10.2k
    jesu si oni s nekim kao frendovi? Lyon ili tak nesto. Znam da kad je Barca igrala s nekim da su oni isli navijat s tom grupom protiv Barce?
  • Bosna86
    11.6k
    Jesu, išli su s njima i u Lisabon kod Benfice.... Nisam 100% siguran mislim da mogu ići na gostovanja Reala, a na domaće im je zabranjen ulaz
  • deda
    29.5k
    Opa Juve gubi u Lyonu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment