• Nino Bule
    13.9k
    Ovo da, ali to nisu kapitalci.Daliban

    Netko tko je vodio npr wolfsburg i mainz ili nantes, st ettiene i rennes ili lille nije kapitalac za dinamo ? U kojem to svemiru ?
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    Zajec i Marić spremni su dovesti stranca, čovjeka koji bi od prvog dana mogao biti pod velikim pritiskom. No čini se kako su predsjednik kluba i sportski direktor spremni i na tu "kocku". Svjesni kako bi u slučaju rezultatskog podbačaja sa strancem preuzeli i velik dio odgovornosti za nespjeh.Ivdzo11

    Ovo mi je sve. Jer naš trener ne bi bio pod pritiskom i pod "povecalom"... I odabirom stranca bi kao preuzeli veću odgovornost... no comment...
  • mrgud
    143
    Svaki trener koji vodi neki klub u ligi petice je za naše hnl trenere kapitalac
  • Zagi
    7.9k
    Vjerojatno se Ban referira na to da bi trenera Rennesa trebali googlat.
  • ElDorado
    184
    Malo me brine onaj pasus iz SNa kak se Perkoviću u klubu jako vjeruje. Inače lik je bio zaduzen za obranu pa mislim da je to bio daleko najgori segment nase igre
  • Mihaljević
    10k
    Stranac na klupi Dinama je odličan potez.
  • Nolifer
    8.2k


    A jel može garantirat rezultat, mislim jel dovoljno poznaje i HNL, da se opet ajduk nebi ponovio?
  • Mihaljević
    10k
    Lako se analizira pred utakmicu sve, ako ćemo tako gledati stranca nećemo nikad dovesti.
  • Neron53
    657
    Imam rjesenje:

    Naci nekoga tko se ili zadnjih godina ili jos u igrackim danima do jaja zakrvio sa Gatussom i dati mu priliku da mu je*e mater. :)
  • BluePhone67
    4.1k
    Želim trenera koji je sposoban svoj posao odraditi prije svega na treninzima i sve svoje vjestine i nogometne znanje prenijeti igračima prije utakmice , tako da na poluvremenu ne mora niti ulaziti u svlačionicu jer zato nema potrebe ako su svi dobili svoje upute i sve se unaprijed dogovorili tko kosi, a tko vodu nosi.

    Takav je bio naš Branko Zebec, taktički genij, inovator i motivator, on nije niti ušao u svlačionicu igraci su znali da sada moraju jos jace i bolje.. Trening i rad sa igračima je ključ svega i majka svih velikih momčadi, a utakmica samo jedna velika predstava za nas gledatelje gdje ćemo platit svoju ulaznicu i otići kući zadovoljni viđenim na zelenom terenu.
  • MarK
    656
    Joe Jordan
  • ShanKu
    797
    Ima tko sa Zone, da preuzme Dinamo utakmicu-dvije, dok se ne nađe pravi trener kapitalac..? Za gajbu Žuje..
  • Daliban
    1.7k
    Netko tko je vodio npr wolfsburg i mainz ili nantes, st ettiene i rennes ili lille nije kapitalac za dinamo ? U kojem to svemiru ?Nino Bule

    Smatraš li Jovičevića kapitalcem?
  • scooniepenn
    3.3k

    Onda jako rijetko pratis upise forumskog talibana, naseg Dalibana.
  • Navijač Dinama
    8.4k
    Bojim se potencijalnog scenarija di se Perković pokaže ko šok terapija, ostane trener do veljače-ožujka uz kakvu takvu igru i zareda loše rezultate, smjena/otkaz(recimo situacija Kopić i Čačić i dolazak Bišćana taman pred Uskrs) a onda ukazanje ćelavog gmaza Krznara ili cirkusanta Željka "pa treneru kaj vam je" Sopića... i onda budu treneri do opet devetog mjeseca, kao što je bio Bišćan prošle godine i Jakirovic ove godine, pa opet smjena i idemo krug mjenjanja, lutanja, bez konstante a sve ce se mazat uz par bljeskova koje ce zapravo doc zbog invidualne kvalitete..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.