• Dr Hofmann
    833
    Opa 1-1, Yamal. Imamo taj tip igrača, Juane ti si na redu
  • IceMan
    2k
    1-1 takoreći iz prvog izlaska prema napred.

    I sad imali šansu za preokret.

    Iza mi Monaco djeluje slično nama :joke:
  • Ivan0302
    464
    Pa ako Barca drži 1:1 sa 10 igrača, šta ćemo im mi tek raditi sa 11.. :vic:
  • Svi na Sjever
    2.2k
    Jako puno šansi za tekmu lige prvaka, Barca griješi netipično za njih u običnim pasevima.
  • Blueshadow86
    1.6k
    Dobra utakmica Monaco - Barca
  • austrijanac
    4k

    Kad smo izvukli Monaco, pisao sam da ih gleda skoro svaki vikend

    Prema naprijed iznimni, ali imaju takav stoperski par koji je labilan kao klinke nakon prve višnje.
    Da nisu kikseri, ti stoperi bi igrali u PSGu, Cityu, Realu....

    Jako dobra ekipa ali ga jebi.
  • OldSchoolZG
    178

    Užas, klub iz Francuske, koji igra LP a nema
    ni jednog evroplanjina/bielca. Neverjetno !
    Nadam se kak nebuju preveč zainteresirani igrat proti Dinama,
    kajti nisu preveč vezani za Monaco.
  • Dr Hofmann
    833
    Čudna utakmica, mislim da je Monaco prema naprijed dosta opasan, ali da im se može napraviti problema iza. Samo da nam što prije dođe pravi trener i mislim da ćemo imati što reći protiv njih, pogotovo doma.

    Ali koja mrtva atmosfera na tom jebenom stadionu od Monaca. Otkad pratim nogomet tamo je baš kurčina uvijek
  • DrawTube
    4.7k
    a?

    99% nogometnih igrača danas su isključivo profesionalci koji igraju za ugovore. Misliš da Stones gine za City više od Walkera?

    Pa ja ni ne vidim neki veliki bazen navijača za njih. Država Monako ima stanovnika kao Koprivnica od čega je barem pola svjetska elita koju ne zanima nogomet. Kao bazen navijača vidim samo dio posluge po hotelima i Francuska sela iznad Monaca
  • don
    5.5k
    Ali koja mrtva atmosfera na tom jebenom stadionu od Monaca. Otkad pratim nogomet tamo je baš kurčina uvijekDr Hofmann

    to me baš čudilo od uvijek. Kako da jedan velik klub poput Monaca nema navijače? Ako i imaju nešto, to su simpatizeri.
  • Dr Hofmann
    833
    A valjda se eliti svjetskoj ne skače...Kamere se pokazale Michaela Jordana, to je valjda ta špreha. Ali baš da kroz toliko godina je uvijek mrtvo je opet banana
  • nemapredaje
    3.2k


    A tko će ići navijati na utakmice?

    Da bi živio u Monte Carlu moraš položiti 500.000€ u jednu od njihovih banaka, imati u vlasništvu ili renti stan i čist dosje. Misliš da je nekom takvom do navijanja na stadionu?
  • don
    5.5k
    pitam samo, čemu takva ozbiljnost :grin:

    Misliš da je nekom takvom do navijanja na stadionu?nemapredaje

    a ne znam, svejedno mi je čudno. Nije Monaco mali klub.
  • NitkoBitan
    17k
    Skupe su im ulaznice...
  • javolimtebejako
    1.5k
    atalanti dosude najmeksi penal ikad, raya obrani i penal i odbijanac
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.