• xavier
    12.1k
    Rješavanje situacije u klubu:
    a) zadržavanje statusa quo
    b) totalni bankrot, propast u najniži rang, ali uspostava demokratskog modela?
    bezvangori

    Ovo je pitanje na koje bi zanimljivo bilo čuti odgovore više ljudi.
  • nkdz
    887
    Ovo je pitanje na koje bi zanimljivo bilo čuti odgovore više ljudi.xavier


    totalni bankrot, propast u najniži rang, ali uspostava demokratskog modela, bez ikakve dileme jer ovo kak se daltoni igraju s ljudima je odavno prevršilo sve mjere
  • bezvangori
    174
    Apsolutno! Ja sam dubokog uvjerenja da je jedino rješenje totalni reset ovakvog nakaradnog sustava... pitanje je koliko bi zapravo ljudi to htjeli i tu bi se otkrilo je li kome stalo do trofeja i slave ili demokracije.
  • Cosey
    515
    b) totalni bankrot, propast u najniži rang, ali uspostava demokratskog modela?bezvangori

    Ovo mi je u početku bilo jako odbojno međutim između tog i statusa quo biram kretanje od najnižega ranga. Barem bi se dogodilo nešto kaj bi budilo nadu da može krenuti nabolje.

    Uskoro će biti dvije godine od presuda, a atmosfera oko kluba se polako vraća kakva je bila prije presuda.
    Ok, nisu presude nevažne, dapače, ali ako cirkus oko njih potraje daljnjih deset godina...
  • xavier
    12.1k
    Ja se slažem iako nisam baš siguran da većina forumaša misli tako, dapače.

    Zapravo ovo bi baš trebalo postaviti u obliku ankete.
  • Majki2111
    3.2k
    Ljubičasta je svjetla boja tebi? Zanimljivo. Nisam ju ni ja nekaj preferirio dok nisam naučio više o njoj. Upravo mi je desktop ljubičasti.
  • xavier
    12.1k
    Ljubičasta je svjetla boja tebi? Zanimljivo. Nisam ju ni ja nekaj preferirio dok nisam naučio više o njoj. Upravo mi je desktop ljubičasti.Majki-Papi2111

    Rekao bih da je kolega zapravo mislio na rozu, a ne na ljubičastu.
  • Navijač Dinama
    8.4k
    ma je na rozu , pedersku, ljubičasta je komb.plave i crvene tak nesto, sjebal sam se , ali poanta je da nw volim ni nju jebiga, crna, tamno plava i svjetlo plava , ali svjetlo plava majica da ima veze sa Dinamom ...
  • Neki tip
    21.3k
    Zapravo ovo bi baš trebalo postaviti u obliku ankete.xavier

    Upravo tako. Ako hoćeš mini istraživanje s ovakvim pitanjem, onda radiš anketu - anonimna je i rezultati su pregledniji, relevantniji s obzirom na "masovnost" u odnosu na pojedinačna izjašnjavanja u ovoj forumskoj igri..
  • bezvangori
    174
    Nisam znao je li postavljeno ili ne, a opet legitimno je pitanje i ide u rubriku A ili B, jebiga, ako smeta tu neka se stavi u posebnu temu (mogu i sam napraviti ju) ili gdje joj je već mjesto.
  • Neki tip
    21.3k
    ma skroz je legitimno, nije da je igra ograničena na filozofiranja i budalaštine. :)

    Samo kažem da mi se smislenijim, primjerenijim i, za bilo kakvu jasniju sliku želja forumaša na ovu temu svrsishodnijim rješenjem, čini anketa, a ne a/b pitanje u ovoj igri.
  • xavier
    12.1k


    Ma pitanje je apsolutno legitimno i prava je tema za to.

    Samo kažem da razmišljam otvoriti novu temu s anketom na to pitanje.
  • Neki tip
    21.3k
    Ako moderatori Zone nemaju ništa protiv, kroz tjedan dana (jednu večer ovaj tjedan ili za vikend najkasnije), mogao bih pripremiti jedno malo istraživanje i ponuditi ga na Zoni na ispunjavanje forumašima. Ne bih ga potpisivao, pripadalo bi Zoni što se mene tiče, a mogu pomoći u obradi i analizi rezultata.

    Ne moramo čak ni ograničiti priču na Zonaše.. možemo pozivati i druge dinamovce, pokušati od što većeg broja ljudi saznati što, zapravo, dinamovci žele..

    To može biti ozbiljnije istraživanje, s podosta pitanja koja bi nam štošta rekla o nama, a može i vrlo ograniceno i usmjereno, ovisno o tome što nas sve zanima.

    Mene zanima jako puno, ali budući da mislim da je to na volju moderatorima, pitanja i opseg bih svakako s njima usuglasio.

    Niš', javite :smile:
  • Dino
    2.7k
    Za mene je takoder totalni bakrot opcija

    Stepinac ili pavelic?
    Stepinac ili tito?
    Stepinac ili giuseppe manolicci?
  • Baneki
    746
    Stepinac x3

    ljetovanje na moru ili u zimovanje u planinama
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.